Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-04-14

Nusikaltėliai terorizuoja lietuvių verslininkus Londone (foto)

  
Nusikaltėliai terorizuoja lietuvių verslininkus Londone (foto) Vagys lietuvių verslininkams padarė didžiulių nuostolių.

Per pastarąjį mėnesį net tris kartus įsibrauta į lietuviškų produktų parduotuvę Rytų Londone, padaryti milžiniški nuostoliai, o nusikaltėlių rasti nepavyksta.

Newhamo savivaldybėje, Canning Towne esančios parduotuvės „Ieva“ savininkai pastaruoju metu privalo rūpintis ne tik kasdieniais rūpesčiais, bet ir spėlioti – bus apvogti ar ne. Į parduotuvės patalpas per trumpą laiką įsilaužta net tris kartus – kovo 8-osios, kovo 14-osios ir balandžio 10-osios naktimis.
„Kaskart pranešėme policijai, po pirmųjų vagysčių įrengėme papildomas patalpų apsaugos priemones, vaizdo stebėjimo kameras, sutvirtinome užraktus, įrengėme daugiau apšvietimo. Niekas nepadeda. Pavargome kovoti, gyvename nuolatiniame strese“, – „Tiesai“ pasakojo parduotuvės atstovė Eglė.
 
Anot jos, nusikaltėliai iki šiol padarė dešimtis tūkstančius svarų sterlingų siekiančius nuostolius, jie dažniausiai grobia alkoholinius gėrimus, tabako gaminius, plėšia kasos aparatą, o paskutinio įsibrovimo metu nusitaikė ir į seifą.
 
Parduotuvės savininkai ėmėsi ir kitų priemonių – su pagalbos prašymu kreipėsi į vietos valdžią, apylinkėse iškabino vaizdo kamerų užfiksuotus įtariamų nusikaltėlių atvaizdus, žada už vertingą informaciją premiją.
 
„Tačiau tuos lapelius kažkas nuplėšia. Mes užkabiname naujus, bet ir tie nuplėšiami.
Buvo minčių net budėti naktimis. Balandžio 14-osios naktį vėl suveikė apsaugos signalizacija, važiavome, tikrinome. Jau nežinome ką ir daryti…“, – sako Eglė,
 
Ji tikisi, kad nusikaltėlius sugaudyti padės viešumas. Turintys vertingos informacijos žmonės turėtų susisiekti su parduotuvės atstovais tel. nr. 079 8837 5784. Už pagalbą žadama 500 £ premija.
 
  

Žymos: Vagystė , lietuvių parduotuvė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Girdėjau, žmona sudaužė tavo BMW. O pati – gyva?
– Kol kas gyva. Vonioj spėjo užsirakinti...