Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-01-11

Nuteistas Heathrow oro uoste sulaikytas ir paukščių kiaušinius į šalį įvežti bandęs vyras

  
Nuteistas Heathrow oro uoste sulaikytas ir paukščių kiaušinius į šalį įvežti bandęs vyras
© Pixabay.com

Po to, kai Heathrow oro uoste patikros metu buvo nustatyta, jog vienas vyriškis į šalį nelegaliai bando įsivežti retų paukščių kiaušinius, jam buvo skirta įkalinimo bausmė.

56-erių Jeffrey Lendrumas, taip pat žinomas kaip Johnas Smithas, pernai birželio pabaigoje buvo sulaikytas su prie kūno pritvirtintais 19 retų erelių kiaušinių.
Į Jungtinę Karalystę J. Lendrumas atvyko iš Johannesburgo, Pietų Afrikos. Prie pilvo pritvirtintus paukščių kiaušinius jis bandė apsaugoti minkštais audiniais.
 
Buvęs specialiųjų pajėgų karys tikino, kad į šalį paukščius jis įsivežė norėdamas juos apsaugoti, mat Pietų Afrikoje jų natūrali gyvenamoji aplinka yra naikinama.
 
„Į Jungtinę Karalystę jis nelegaliai importavo retus plėšrius paukščius. Jis taip pasielgė ne norėdamas pasirūpinti jų gerove, bet siekdamas finansinės naudos“, – sakė prokuroras Seanas Sullivanas.
 
Teigiama, kad išsiritus visiems paukščiams, jų vertė juodojoje rinkoje siektų apie 100 tūkst. svarų sterlingų.
 
„Taip pat labai keistai skambėjo istorija, kaip jis tuos kiaušinius rado. Kažkas, kas kirto medžius, juos jam įteikė, nes natūrali jų gyvenamoji aplinka buvo naikinama“, – tęsė prokuroras.
 
Beveik iš visų kiaušinių, kurie buvo perduoti plėšrių paukščių rezervatui, išsirito mažyliai. Vienas kiaušinis sudužo jam esant dar tvirtai pririštam prie vyro kūno, o kitame buvęs mažylis nugaišo po trijų dienų.
Tai ne pirmas kartas, kai J. Lendrumas užsiėmė nelegalia veikla. 2016-aisiais į Braziliją vyras bandė įvežti keturis albinosų sakalų kiaušinius, kuriuos jis pavogė iš Patagonijos. Už tai jam paskirta 4,5 metų įkalinimo bausmė. Tiesa, vyras buvo paleistas už užstatą ir iškart po to išvyko iš Brazilijos.
 
Ketvirtadienį jam paskirta 3,5 metų laisvės atėmimo bausmė.
 
  

Žymos: Heathrow, oro uostas, nelegali veikla, paukščiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris, nusėta mėlynėmis, ateina pas šeimos gydytoją ir pasakoja, kad ją sumušė vyras. Gydytojas stebisi: „Aš maniau, kad jis išvykęs“. Moteris: „Aš irgi maniau“.