Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-08-17

Nuteisti tėvai, pinigus leidę narkotikams, o ne vaikų maistui

  
Nuteisti tėvai, pinigus leidę narkotikams, o ne vaikų maistui Tėvai pinigus mieliau leido alkoholiui ir narkotikams, negu vaikų priežiūrai ir jų maistui.
Vaikai dabar yra išvežti iš baisios aplinkos, tačiau niekas nežino, kokį ilgalaikį poveikį turės toks apsileidusių tėvų elgesys.

Nuo narkotikų priklausomybės kenčiantys tėvai trims su puse metų sės į kalėjimą už netinkamą savo vaikų priežiūrą. Policija aptiko penkis nepilnamečius, paliktus namuose, kur grindys buvo nuklotos išmatomis ir šlapimu, o kambarių kampuose ir lovose karaliavo vabalai, pranešė dailymail.co.uk.

Narkotikus ir alkoholį vartojantys Scottas Higginsas (42 m.) ir Liza Doxey (39 m.) paliko savo vaikus be priežiūros, maisto ir tualetinio popieriaus, kad už vaikų pinigus jie galėtų pasimėgauti žalingų įpročių teikiamais „malonumais“.
Naktinio reido metu policija namuose rado keturias mergaites (15-os, 12-os, 6-erių ir 2-jų metukų) ir vieną
ketverių metų amžiaus berniuką, tuščiais skrandžiais bandančius užmigti ant utėlėmis nusėtų čiužinių.
 
Teisme dalyvavę asmenys išgirdo kraupių detalių. Šaldytuve nerasta jokio maisto, tik pelėsiai. Policija rado didelį degtinės butelį, o be jo ant grindų mėtėsi panaudoti, krauju ištepti švirkštai. Laimei, jau be adatų.
„Negyvenamos paskirties“ namų grindys mirko šlapime ir išmatose.
 
Po bylos nagrinėjimo detektyvė Emma Stevens sakė: „ Tai buvo siaubingas vaikų neprižiūrėjimo atvejis. Laimei, vaikai dabar yra išvežti iš baisios aplinkos, tačiau niekas nežino, kokį ilgalaikį poveikį turės toks apsileidusių tėvų elgesys.“
 
 
  

Žymos: Narkotikai, Vaikų nepriežiūra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš darbdavio pamąstymų: už pinigus kiekvienas kvailys dirbti gali, o man kvailių
nereikia!