Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   London Evening Standard   |   2015-05-20

Nužudyto lietuvio šeima: „Mūsų gyvenimai sustojo”

  
Nužudyto lietuvio šeima: „Mūsų gyvenimai sustojo”
© „Grupė du šimtai” nuotr.
Pernai nužudyto vyro šeima ir lietuvių bendruomenė gedi incidento vietoje.
Praėję metai mums buvo itin sudėtingi. Mums vis dar labai sunku. Tarsi gyvenimas būtų sustojęs.

Už spindintį, tačiau netikrą laikrodį nudurto jauno lietuvio šeima britų žiniasklaidai atskleidė savo širdgėlą. Vakar Žydrūno Laurinavičiaus žudikai pradėjo vykdyti jiems paskirtą bausmę – įkalinimą iki gyvos galvos.

„Tiesa” primena, kad 38-erių Žydrūnas Laurinavičius buvo nudurtas gatvėje, kai Hendone, netoli St. Mary’s Church of England mokyklos, pavakary su savo 67-erių tėvu laukė autobuso. Tėvas buvo atvykęs aplankyti neseniai į Angliją persikrausčiusio sūnaus. Vyresniajam Laurinavičiui pavyko atsimušti nuo vieno iš užpuolikų, tačiau tą pat akimirką jam teko stebėti, kaip kiti jo sūnų prirėmė prie sienos ir su medžiokliniu peiliu dūrė tiesiai į krūtinę.
Užpuolimas truko vos 15 sekundžių. Iš Ž. Laurinavičiaus pavogta brangiai atrodžiusio laikrodžio kopija, telefonas ir piniginė.
 
Ž. Laurinavičius yra palaidotas Lietuvoje. Pargabenti jo palaikus į tėvynę gedinčiai šeimai padėjo Anglijos lietuviai, per pusantros dienos suaukoję £2000.
 
 
Kaip pranešė „London Evening Standard”, du vyrai – 23-ejų „Youtube” rapo žvaigždė Terngu „Mover”
Agera iš Canning Towno ir 22-jų Stephanas Lansana už praėjusių metų vasarą įvykdytą žmogžudystę buvo nuteisti. Jie abu gavo kalėti iki gyvos galvos, t.y., mažiausiai – 30 metų.
 
Nužudyto lietuvio sesuo Indrė Padrežienė anglų žurnalistams sakė, kad užpuolikai „turėtų niekada neišvysti dienos šviesos.”
 
„Praėję metai mums buvo itin sudėtingi. Mums vis dar labai sunku. Tarsi gyvenimas būtų sustojęs”, - sakė moteris.
Šeima teigė esanti patenkinta paskirta bausme, tačiau ji nesugrąžins mylimo brolio, sūnaus ir tėvo.
 
„Kaip gali būti, kad mano brolį nužudė dėl laikrodžio? Tai beprasmis gyvybės praradimas. Tėtis buvo atvykęs jo aplankyti. Jis stebėjo, kaip sūnus buvo nudurtas be jokios priežasties. Vienintelis būdas, kaip galiu apibūdinti jo būklę yra „sulaužytas žmogus”, - sakė I. Padrežienė.
 
Statybininkas Ž. Laurinavičius į Angliją buvo atvykęs vos keletą mėnesių prieš tragiškus įvykius. Jis savo žmonai ir dabar jau septynerių sūnui Lietuvoje norėjo garantuoti geresnį gyvenimą. Lietuvio šeima į Angliją atvyko keletą dienų po jo nužudymo. Žinią apie vyro ir sūnaus mirtį jiems turėjo perduoti I. Padrežienė.
 
  

Žymos: Žydrūnas Laurinavičius, Nužudymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.