Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-09-29

Oro uostas uždarytas dėl įtartino krepšio

  
Oro uostas uždarytas dėl įtartino krepšio Paniką sukėlęs įtartinas krepšys oro uoste pasirodė esantis šiukšlių maišas.

Southend oro uostas rugsėjo 27 dieną buvo uždarytas po to, kai netoli jo darbuotojai pastebėjo įtartiną krepšį.

Oro uosto įėjimą uždarė policijos pareigūnai, kol į įvykio vietą atvyko išminuotojai. Pareigūnai atskubėjo apie 10:30, o įvykio liudininkai teigė apie 12:00 išgirdę du sprogimus. Sunaikinus įtartiną krepšį, paaiškėjo, kad jame buvo šiukšlės.
Įtartinas krepšys buvo rastas netoli oro uosto esančiame gatvės žiede. Išsigandus, kad maišelyje gali būti sprogmuo, buvo kreiptąsi į Gynybos ministeriją, kuri atsiuntė išminuotojų būrį. „Mums paskambino apie 10:30 apie įtariamą sprogmenį oro uoste. Nuvykus į įvykio vietą buvo evakuoti žmonės, o radinys nedelsiant sunaikintas. Įtarimai dėl bombos nepasitvirtino, niekas nenukentėjo“, - portalui standard.co.uk sakė policijos atstovas.
 
Oro uoste buvę keleiviai įspūdžiais dalijosi „Twitter“ svetainėje. Pasak liudininkų, pareigūnai dirbo operatyviai, tad situacija buvo greitai išspręsta. „Visos užtvaros Southend oro uoste pakeltos, paaiškėjo, kad krepšys nepavojingas. Ten buvo šiukšlės. Oro uosto veikla netrukus turėtų normalizuotis“, - savo paskyroje rašė Essexo policija.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Oro uostai, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!