Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   metro.co.uk   |   2016-01-28

Paauglys britas planavo teroristinę ataką su kengūra

  
Paauglys britas planavo teroristinę ataką su kengūra Paauglys iš Blackburno jau buvo nuteistas Mančesterio Karūnos tesime.

15-metis Didžiosios Britanios pilietis ir terorizmu įtariamas 19-metis paauglys Sevdetas Ramadanas Besimas Australijoje planavo kengūros sterblėje paslėpti sprogmenis ir ją paleisti prie policijos pareigūnų.

Kaip pranešė Melburno Magistralės teismas, S.R. Besimas kaltinamas Isis įkvėpto teroristinio akto planavimu. Vaikinas visus keturis su terorizmo aktu susisjusius kaltinimus neigia. Jei bus nuteistas, S.R. Besimui gresia laisvės atėmimas iki gyvos galvos.
Kaip pranešė metro.co.uk, internetinėje erdvėje S.R. Besimas su paaugliu iš Britanijos aptarė teroristinės atakos detales.
 
Tuo tarpu Jungtinėje Karalystėje paauglys iš Blackburno jau buvo nuteistas Mančesterio Karūnos tesime už bendradarbiavimą rengiant teroristinį išpuolį prieš Australijos policijos pareigūnus.
 
Britas nuteistas ilgiems metams kalėjime. Teisėjas Johnas Saunderas teigė, kad vaikinas galbūt bus išleistas iš įkalinimo įstaigos tik tuomet, kai nebekels pavojaus visuomenei.
 
  

Žymos: Australija, Teroristinė ataka, kengūra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“