Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-10-02

Paauglys Snapchat platformoje pasidalino įrašu, kuriame šoko su peiliu, kuriuo prieš kelias valandas padūrė sutuoktinių porą

  
Paauglys Snapchat platformoje pasidalino įrašu, kuriame šoko su peiliu, kuriuo prieš kelias valandas padūrė sutuoktinių porą
© facebook nuotrauka

Javone Meade buvo įkalintas, teisėjas bylos svarstymo metu teigė, jog tai, kad Leedse įvykęs nusikaltimas nenusinešė nei vienos gyvybės, yra stebuklas.

18 metų amžiaus vaikinas Snapchat socialiniame tinkle paviešintame vaizdo įraše šoko su peiliu, kuriuo prieš kelias valandas buvo užpuolęs porą.  
Javone Meade, užpuolęs sutuoktinius šalia Mabgate rajone, Leeds esančio daugiabučio, kuriame jie lankė dukrą, buvo užfiksuotas CCTV apsaugos vaizdo kamerų.  
 
Teisėjo teigimu, tai, kad vaikinas nieko nenužudė, yra tiesiog stebuklas - užpuolimo aukos visą gyvenimą nešios psichologines ir fizines užpuolimo pasekmes.  
 
Javone buvo paskirta kalėjimo iki gyvos galvos bausmė, anksčiausiai į laisvę vaikinas galės išeiti po 5 metų ir 110 dienų.  
 
Leedso karališkasis teismas, svarstymo metu, išvydo CCTV užfiksuotus įrodymus. Porai rūkant prie pastato, iš už kampo pasirodė septyni jaunuoliai.  
Sutuoktiniams priklausančio automobilio žibintai sumirksėjo - šie ją užrakino. Vienas jaunuolių spyrė į mašiną, poros dukra jį ėmė barti.  
 
Prokuroras Ben Campbell teigė, kad gauja poros dukrą tuomet tėškė į sieną, keli jų moteriai smogė.   Mama puolė ginti savo dukros, tačiau atbėgo Javone Meade ir smogė jai peiliu į pilvą. Tuomet jis nubėgo prie aukos tėvo ir smogė jam peiliu į nugarą.  
 
Gaujai pabėgus poros dukrai iškvietė greitąją ir bandė sustabdyti tėvų kraujavimą, abu sutuoktinius teko hospitalizuoti, tačiau sulaukę didelės medikų pagalbos, abu užpuolimą išgyveno. Medikams teko atlikti ir operacijas, nes peilis sužalojo vidaus organus.  
 
Teismo metu buvo paviešintas ir socialiniame tinkle Snapchat paplitęs filmukas, kuriame bemarškinis Javone Meade šoka kambaryje. Šis filmukas buvo nufilmuotas praėjus vos valandai po užpuolimo.
  

Žymos: Policija, Užpuolimas, Leeds, gaujos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

1998-ieji. Lytinio švietimo pamoka. Mokytoja nedrąsiai pasakoja, mokiniai jos klausosi užgniaužę kvėpavimą.

2018-ieji. Lytinio švietimo pamoka. Vaikai drąsiai pasakoja, mokytoja jų klausosi užgniaužusi kvėpavimą.