Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-11-15

Parduotuvę padegę vyrai norėjo pasipelnyti

  
Parduotuvę padegę vyrai norėjo pasipelnyti
© Pixabay.com
Gaisrą gesino kelias valandas.
Padegėjai prisipažino gaisrą sukėlę tik tam, kad gautų didelę draudimo išmoką

Trys vyrai padegė Leicester esančią parduotuvėje tik tam, kad iš draudimo gautų nemažą išmoką. Be to, gaisro metu žuvo net 5 asmenys, kurių vienas vien dėl to, kad „per daug žinojo“, trečiadienį išgirdo teismo salėje susirinkę žmonės.


Vasario 25 d. Hinckley gatvėje, Leicester esančią lenkišką parduotuvę apėmusias liepsnas ugniagesiai gesino kelias valandas.
Bylos prokurorai teigė, kad Arkanas Ali, Hawkaras Hassanas ir Aramas Kurdas parduotuvę padegė pasinaudodami benzinu. Pastato viduje buvo likusi 22-ejų Viktoria Ijevleva, be to, virš jo esančiame bute gyveno žmonės – 46-erių Mary Ragoobeer ir jos du sūnūs Shane‘as ir Seanas bei jo mergina Leah Reek. Visi jie žuvo gaisro metu.
 
Padegėjai prisipažino gaisrą sukėlę tik tam, kad gautų didelę draudimo išmoką – net 300 000 svarų sterlingų. Jie nepagalvojo, kad pastatas sprogs ir nusineš žmonių gyvybes.
 
Gaisras įvyko šių metų vasario 25 d. maždaug 19 val. vakaro. Pastato rūsyje įvyko sprogimas, dėl kurio įsiplieskė gaisras. Šalia gyvenantys žmonės manė, kad netoliese sprogo bomba. Sprogimas ir po jo įvykęs gaisras pražudė 5 žmones: vienas jų buvo parduotuvėje, o kiti 4 – virš parduotuvės esančiame bute.
 
„Tai buvo sprogimas, kurį sukėlė daugybę litrų benzino, - teigė prokuroras, peržiūrėjęs vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotą medžiagą. – Tai tikrai nebuvo nelaimingas atsitikimas.“
 
Viena iš žuvusiųjų gaisre – V. Ijevleva, prisidėjo prie padegėjų plano pasipelnyti iš draudimo. Kaltinamieji manė, kad ji žino per daug, dėl to nusprendė palikti ją mirti. Kitaip tariant, jie sukėlė gaisrą su intencija nužudyti.
 
  

Žymos: tyčinis padegimas, leicester

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kompiuterių parduotuvėje personalas keičia nešiojamų kompiuterių kainas iš 4000 LTL į 2000 LTL. Pro šalį praeidamas žmogelis domisi:
– Sakykit, o kodėl jie taip atpigo?
– Taigi va, Kalėdinės akcijos baigėsi.