Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-08

Paslaptingai dingusi 14-metė – pastebima ir vėl prapuola 

  
Paslaptingai dingusi 14-metė – pastebima ir vėl prapuola
© Londono policijos nuotr.
Dingusioji 14-metė N. Tituana.
Neaišku, kaip mergaitė gali būti apsirengusi, bet ją galima atpažinti iš Pietų europiečiams būdingų bruožų

Jau mėnesį sekama paauglė Londono gyventoja, kurią artimieji paskutinį kartą matė namuose, o nuo to laiko mergaitė šmėsteli kai kuriose sostinės vietose ir vėl išnyksta.

Nuria Tituana, kuriai šiuo meti vos 14 metų, namuose pietryčių Londone Peckham’e paskutinį kartą matyta spalio 7-ąją, nuo tada ir pradėta vaiko paieška.
Po kelių savaičių, spalio 31-ąją liudininkai teigė pastebėję mergaitę pietinėje Londono dalyje Lambeth’e ir centre – Southwark’o savivaldybės teritorijoje. Lapkričio 5-ąją pranešta, kad N. Tituana pastebėta priešingoje pusėje – Šiaurėje esančiame Seven Sisters kvartale.
 
Iš proto besikraustantys mergaitės šeimos nariai bei policija prašo visuomenės pagalbos. Nėra aišku, kaip dingusioji gali būti apsirengusi, tačiau mergaitę galima atpažinti iš Pietų europiečiams būdingų bruožų ir ilgų tamsių plaukų.
 
  

Žymos: dingo be žinios, Paauglė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!