Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-23

Patvirtinta Mančesterio teroristo tapatybė

  
Patvirtinta Mančesterio teroristo tapatybė Salmanio Abedi susprogdinta bomba nusinešė jo ir dar 22-iejų žmonių gyvybes.
Kadangi vyro tapatybė dar nepatvirtina koronerio, kaip teigė Mančesterio policijos atstovas, daugiau detalių apie užpuoliką atskleisti negalima.

JAV pareigūnai pranešė, kad išsiaiškino žmogaus, pirmadienio naktį susisprogdinusio Mančesterio arenoje per koncertą, pavardę. Mančesterio policija ką tik patvirtino jo tapatybę. Teroristas žuvo pats ir nusinešė dar mažiausiai 22 žmonių gyvybes.

 Naujienų tarnyba Press Association paskelbė, kad ekstremistas buvo 22-ejų Salmanas Abedi. Anksčiau pranešta, kad teroristas galimai buvo britas arba gyveno Didžiojoje Britanijoje. Kadangi vyro tapatybė dar nepatvirtina koronerio, kaip teigė Mančesterio policijos atstovas, daugiau detalių apie užpuoliką atskleisti negalima.
Taip pat šiandien Mančesteryje buvo suimtas dar vienas vyras, įtariama, susijęs su sprogdinimu.
Sprogimas klausytojų pilnoje salėje įvyko 22:35 pirmadienio naktį per Arianos Grande pasirodymą. Po įvykio arenoje kilo panika, atskubėjo gausios gelbėtojų pajėgos. Liudininkų teigimu, koncertų salėje tikrai sprogo bomba, jis įvyko fojė.
 
Ligoninėje gydomi 59 sužeistieji, dalies jų būklė itin sunki. Kol kas iš 22 žuvusiųjų paskelbtos trijų pavardės: 8-metė Saffie Rose Roussos, 18-os Georgina Calder bei 26-erių Johnas Atkinsonas.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Išpuolis Mančesteryje, Salman Abedi

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas skundžiasi psichiatrui:
– Gydytojau, manęs niekas nesupranta...
– Kaip suprast?