Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-01-22

Pedofilą nužudžiusiai moteriai bausmė padidinta dvigubai

  
Pedofilą nužudžiusiai moteriai bausmė padidinta dvigubai
© Flickr.com nuotr.
Moteris prarado kontrolę sužinojusi, kad jos pažįstamas - pedofilas.

Penktadienį paskelbta Apeliacinio teismo bausmė moteriai, kuri Rytų Londone nužudė už pedofiliją ne kartą teistą ir teismo už panašius nusikaltimus laisvėje laukiantį vyrą.

Penkių vaikų mama 32 metų Sarah Sands 2014 metų rudenį Canning Town esančiame bute nužudė Michael Pleasted. Moteris rūpinosi šiuo 77 metų senoliu, tačiau sužinojusi, kad jis anksčiau ne kartą buvo teistas už pedofiliją, mirtinai subadė jį peiliu. Taip ji pasielgė neva praradusi kontrolę.
Už tai ji nuteista 3,5 metų laisvės atėmimo bausme, tačiau šį nuosprendį apskundė apliacine tvarka, bet aukštesnės instancijos teismas S. Sands nepasigailėjo ir nusprendė ją įkalinti dvigubai ilgesniam laikotarpiui – 7,5 metų.
 
Motyvuodamas nuosprendį teismas pabrėžė, jog žmonės neturėtų patys vykdyti teisingumo, o kreiptis į teisėsaugą.
 
M. Pleasted praeityje yra išklausęs net 24 nuosprendžius už seksualinio pobūdžio nusikaltimus. Iki nužudymo jis buvo apkaltintas dar dviejų berniukų iki 13 metų seksualinės prievartos ir teismo už ustatą laukė laisvėje. Dar vienas tyrimas dėl nepilnamečio išnaudojimo nebuvo baigtas.
 
Nusikaltimą įvykdžiusi S. Sands pati apie tai pranešė policijai ir neneigė savo kaltės.
 
  

Žymos: Pedofilija, Žmogžudystė, bausmė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!