Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-03-12

Per plauką nuo mirties: vyras išvengė krentančių plytų lietaus

  
Per plauką nuo mirties: vyras išvengė krentančių plytų lietaus
© Twitter.com

Vienas vyras gali džiaugtis sėkmingai ir tik per plauką išvengęs krentančių plytų ir betono lietaus.

Sekmadienio rytą žignsiuodamas šaligatviu pro „Stokey Vintage“ kavinę, jis nė nenumanė, kad šis pasivaikščiojimas galėjo baigtis labai liūdnai. Kaip užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros, neįvardijamas vyras vos išvengė nuo stogo krentančių plytų. Vos praėjus pro kavinukę, už jo nugaros susidarė didelis dulkių debesis, kurį sukėlė nukritusios pastato konstrukcijos.
Nepaisant didžiulės šiaurės rytų Londone, Stoke Newington esančiai kavinei padarytos žalos, ugniagesiai-gelbėtojai patvirtino, kad niekas nenukentėjo.
 
  
Tiesa, žmonės pasipiktino pastato savininku, kad šis nepasirūpino jo būkle. Taip pat į šį įvykį siekiama atkreipti policijos dėmesį.
 
„Manau, kad teisingumo vykdytojai turėtų atitinkamai nubausti šio pastato savininką, kad šis neužtikrino jo saugumo“, – sakė vienas praeivis.
 
Manoma, kad plytas nuo pastato nukristi paskatino stiprus kelias dienas šalyje siautęs vėjas. Daugelyje šalies vietų, ypač pietinėje Anglijoje ir Velse, dėl vėjo sukeltų padarinių uždaryti keliai.
 
 
 
  

Žymos: Twitter, plytos, Stoke Newington, kavinė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Labai taktiškas įmonės vadovas pasikvietė pavaldinį:

– Gerbiamasis Jonai, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip mūsų firma gali išgyventi be jūsų, bet nuo kito pirmadienio mes pabandysime tai padaryti.