Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2019-05-11

Po jo pusėn pasiųstų grasinimų Londono meras Sadiq Khan 24 valandas praleis su policijos apsauga

  
Po jo pusėn pasiųstų grasinimų Londono meras Sadiq Khan 24 valandas praleis su policijos apsauga
© facebook nuotrauka

Londono meras Sadiq Khan priverstas 24 valandas praleisti su policijos apsauga po to, kai socialiniuose tinkluose jo pusėn buvo pasiųsti šimtai grasinimų.

Londono meras teigia, kad „Brexito” referendumo kampanija lėmė žymų jam siunčiamų grasinimų padažnėjimą.  
The Times teigimu miesto savivaldybė per tris mėnesius 17 tokių bylų perdavė policijai, o socialiniuose tinkluose pasirodė apie 237 grasinimai Londono merui.  
 
S. Khan pasakojo, kad užgauliojimai nuo necenzūrinių patyčių ir į jo asmenį taikytų grasinimų peraugo iki grasinimų teroristiniais aktais.  
 
Jis teigė: „nenoriu naudoti rasės ar religijos kortų, tačiau dabar teks apie tai kalbėti, nes užgauliojimai nuo necenzūrinių patyčių ir į jo asmenį taikytų grasinimų peraugo iki grasinimų teroristiniais aktais.  
 
Manęs tokie grasinimai neišgąsdins, tačiau jie neramina man artimus žmones.  
 
Nėra teisinga, kad pasekmė to, kad esu musulmonas bei Londono meras yra tai, kad man skyrė policijos apsaugą. Negi jūs už tai turėtumėte mokėti?  
 
Kokią žinutę tai siunčia kartai, kuriai priklauso mano vaikai ir tiems tos kartos nariams, kurie nori tapti politikais?”
  

Žymos: Londonas, Policija, grasinimas, Londono meras, sadiq khan

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Londone atlikta apklausa, kaip sostinės gyventojai norėtų būti vadinami: britais ar anglais. Rezultatai nustebino: 43 proc. respondentų atsakė, kad norėtų būti vadinami lenkais.
*****