Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

standard.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-16

Po Naująją Zelandiją sukrėtusių įvykių - išpuolis prie rytų Londono mečetės

  
Po Naująją Zelandiją sukrėtusių įvykių - išpuolis prie rytų Londono mečetės
© stop kadro nuotr.

Policijos žiniomis penktadienį, netrukus po 13:00 vietos laiku, trys vyrai iššokę iš ford Fiesta markės automobilio plaktuku ar į jį panašiu įrankiu užpuolė iš mečetės išėjusį 27-erių metų vyrą, o tada šoko atgal į automobilį (o vienas ir ant jo) ir spruko iš įvykio vietos Cannon Street Road, Whitechapel.Socialiniuose tinkluose išplatintame vaizdo įraše matyti kaip automobilis išdaužtu galiniu stiklu sprunka iš įvykio vietos.
Į kapotą įsikibęs kadaruoja vyras, o grupė žmonių šaukia: „sustokite, sustokite!”. Liudininkai teigia, kad užpuolikai šventyklą paliekančius žmones pakrikštijo „teroristais”.
 
Vis dėlto, policija teigia, kad kol kas nusikaltimo motyvas nėra aiškus, tačiau vakarykščio teroristinio išpuolio Naujojoje Zelandijoje kontekste nemaža dalis įvykį socialiniuose tinkluose aptariančių žmonių yra įsitikinę, kad ir šis išpuolis buvo paskatintas neapykantos musulmonams.
 
Teigiama, kad policija turi pagrindą manyti, kad šis išpuolis nebuvo paskatintas rasinės ar religinės neapykantos, tačiau teigia, kad kol neištirs bylos jokia motyvų versija atmetama nebus.
 
Nukentėjusiojo draugai nuvežė vyrą į ligonine, tačiau jo patirti sužalojimai nebuvo sunkūs. Šiuo metu policija bando rasti minėtąjį automobilį.
 
Visi įtariamieji - baltaodžiai, manoma, kad jiems - tarp dvidešimt ir trisdešimt metų.
 
Informacijos apie įvykį suteikti galintys asmenys prašomi susisiekti su vietos policijos tarnyba trumpuoju numeriu 101, įvykio kodas (CAD) 3563/15MAR. Taip pat skambinti galima anoniminiu numeriu 0800 555 111.
 
  

Žymos: Londonas, Musulmonai, Policija, Nusikaltimai, Išpuolis, mečetė, Naujoji Zelandija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Besilaukianti moteris guodžiasi draugei:
– Šiandien ryte sudaužiau lėkštę. Bijau, kad tai nebūtų blogas ženklas ir nepakenktų būsimam kūdikiui.
– Baik tikėti prietarais! Kai mama manęs laukėsi, sudaužė patefono plokštelę. Kaip matai, man man nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko...