Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-09-28

Po šiurpios avarijos – keturių žmonių netektys (atnaujinta)

  
Po šiurpios avarijos – keturių žmonių netektys (atnaujinta)
© Flikcr.com
Žuvusiųjų amžius: 16-metė, 18-metė ir du 20-mečiai jaunuoliai.
Kelias A6201 buvo uždarytas didžiąją dienos dalį, todėl keliaujantiems buvo patariama rinktis alternatyvius kelius.

West Yorkshire grafystėje automobilis partrenkė keturis keturačiais važiavusius žmonės, trys nukentėjusieji žuvo įvykio vietoje, ketvirtojo gyvybė užgeso ligoninėje, – pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.

Dvi merginos ir jaunuolis, kurių tapatybės nenurodytos, mirė įvykio vietoje, A6201 kelyje tarp Upton ir Hemsworth miestelių.
Dar vienas nukentėjusysis dėl sunkios galvos traumos buvo išgabentas į ligoninę, tačiau jo gyvybės medikams išsaugoti nepavyko. 
 
Žuvusiųjų amžius:  16-metė, 18-metė ir du 20-mečiai jaunuoliai.
 
Policijos pareigūnų teigimu, į keturačius trenkėsi bronzinės spalvos sportinis „Nissan 350z“ automobilis. 21-erių ir 22-ejų metų amžiaus jauni vyrai sulaikyti ir yra laikomi areštinėje dėl įtariamai pavojingo vairavimo.
 
Kelias A6201 buvo uždarytas didžiąją dienos dalį, todėl keliaujantiems buvo patariama rinktis alternatyvius kelius. Įvykio aplinkybės tiriamos.
 
  

Žymos: Avarija, Nelaimė, West Yorkshire

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.