Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-07-06

Po žaibų Anglijoje – dvi mirtys

  
Po žaibų Anglijoje – dvi mirtys
© Flickr nuotr.
Skirtingose viršukalėse šiuose Brecon Beacons kalnuose Welse į skirtingus žmones trenkė žaibas.
Tikrai neįprasta, kad skirtingose viršukalnėse į kelis žmones pataikytų žaibas.

Vakarykštės audros Welse atnešė mirtį dviems keliautojams. Po į dvi skirtingas keliautojų grupes pataikiusių galingų žaibų, du žmonės neišgyveno, du – gydomi ligoninėje.

Kaip pranešė dailymail.co.uk, keliatuojus nelaimė ištiko Brecon Beacons kalnuose pietų Welse. Audra kalnuose praūžė po to, kai praėjusią savaitę Anglija kepė didžiuliuose karščiuose.
Patyrę alpinistai sakė, kad tai pirmas toks kartas, kai jiems šiame kalnų masyve reikėjo gelbėti žaibo aukas.
 
Vienas iš mirusiųjų buvo jaunimo grupės lyderis. 50-etis Corn Du viršukalnėje laukė pasirodančios jaunuolių grupės, kuri, pasirodo, dėl blogų oro sąlygų jau buvo atsisakiusi išvykos.
 
Vyriškį surado šalia besitreniravę kadetai ir gelbėtojai. Jie dar bandė vyrą gaivinti, tačiau manoma, kad nuo žaibo trenksmo šis mirė iškart.
 
Kitas vyriškis taip pat su gyvybe atsiveikino iškart po to, kai sekmadienio popietę žaibas į jį pataikė bevaikščiojant Cribyno viršukalne.
Trečiosios žaibo aukos, taip pat vyro, apatinė kūno dalis liko paralyžiuota.
 
„Kai prasidėjo audra, mes treniravomės netoliese. Buvo labai audringa, garsu, ir, tiesa pasakius, neįtikėtina, nes audra praėjo labai greitai,” – pasakojo pirmąją žaibo auką radęs Brecon gelbėtojų komandos vadovas Markas Jonesas.
 
„Brecon kalnų gelbėtoju dirbu trisdešimt metų ir nieko panašaus nesu matęs. Tikrai neįprasta, kad skirtingose viršukalnėse į kelis žmones pataikytų žaibas. Tai labai labai reta,” – stebėjosi gelbėtojas.
 
Pranešama, kad Brecon Beakons vietovę šią savaitgalį talžė stiprios audros. Anglijoje penktadienio naktį dangų raižė mažiausiai 120 tūkst. žaibų, kitose šalies dalyse kruša su golfo kamuoliuko dydžio ledais talžė žemę.
 
Sinoptokai žada, kad per artimiausias dienas kiek atvės, vietomis laukiama lietaus. Tačiau į savaitės pabaigą karštis vėl ims svilinti.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Nelaimė, Žaibas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gražūs apatiniai – kaip aukštasis išsilavinimas: nematyti, bet savivertę pakelia!