Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   peterboroughdaily.co.uk   |   2015-06-07

Policija dar nerado su šiurpiu nusikaltimu siejamo lietuvio

  
Policija dar nerado su šiurpiu nusikaltimu siejamo lietuvio
© Policijos nuotr.
Dėl brutalaus nusikaltimo ieškomas lietuvis - dar laisvėje. Jis galėjo pasprukti į Airiją.
Tai gana uždara bendruomenė. Aš niekada jų nemačiau, jie niekada neišėjo iš namų.

Neatpažintos moters nužudymą Peterborough tiriantys detektyvai išplatino naują Vytauto Jokubausko nuotrauką. Vyrą mačiusius žmones policija ragina su juo nebendrauti, nes nėra aišku, ar jis – pavojingas aplinkiniams.

Kaip pranešė peterboroughdaily.com, policijos išplatinta nauja V. Jokubausko nuotrauka daryta praėjusių metų gruodį. Policija lietuvį medžioja dėl galimo jo ryšio su kraupiu nusikaltimu.
Kaip vakar jau pranešė „Tiesa”, kambaryje, kuriame gyveno 57-erių vyras, buvo rastas lagaminas su išniekintais moteris palaikais. Kūnas į lagaminą įdėtas be rankų, kojų ir galvos.
 
 
„Pilnai dar negaliu įvertinti, ko dar galim imtis V. Jokubauskas. Mes jo ieškome dėl ryšio su šiuo baisiu nusikaltimu, todėl neskatinu visuomenės narių su juo bendrauti,” – įspėjo už tyrimą atsakingas detektyvas Adamas Gallopas.
 
„Faktas yra tas, kad, panašu, jog jis bus pranykęs iš savo gyvenamosios vietos. Be to, jo niekas nematė darbe, tad mes tikrai jį norėtume sulaikyti,” – pridūrė detektyvas.
Kol kas aukos kūnas nebuvo identifikuotas, bet policija taip pat ieško 40-etės V. Jokubausko partnerės.
Policija patvirtino, kad nustatyti aukos tapatybę gali užtrukti keletą dienų.
 
Aplink namą, kuriame galimai įvykdyta žiauri žmogžudystė, gyvenantys kaimynai sako nepažinoję nei V. Jokubausko, nei kitų namo gyventojų. Tačiau žiaurus nusikaltimas juos sukrėtė.
 
„Esame tylūs ir pagarbūs žmonės, turime gražią bendruomę. Čia gyvename labai ilgai ir tai pirmas incidentas. Patirti tokius dalykus praktiškai ant savo namų slenksčio yra šokiruojanti patirtis. Tai viena iš saugiausių gatvių. Žmonės sukrėsti,” – sakė prieš tragiškus įvykius patyrusį namą gyvenanti kaimynė.
 
„Niekada nesu su juo šnekėjęs. Bet tai gana uždara bendruomenė. Keletas žmonių išsikraustė, kiti atsikraustė – visas namas yra nuomojamas. Bet aš niekada jų nemačiau, jie niekada neišėjo iš namų,” – sakė kitas kaimynas.
 
  

Žymos: Žmogžudystė, Lietuvis, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris atbėga pas girininką:
– Ar nematėte mano šuns?
– Mažo, geltono?
– Taip.
– Su baltomis letenėlėmis?
– Taip.
– Ir su maža uodegėle?
– Taip.
– Ne, nemačiau.