Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-05-24

Policija patvirtino – teroristas veikė ne vienas

  
Policija patvirtino – teroristas veikė ne vienas Teroristinę ataką įvykdęs 22-ęjų Salman Abedi.
Iki šiol suimti keturi įtariamieji, tarp jų antradienį suimtas 23-ejų Salman Abedi brolis.

Trečiadienį Didžiosios Britanijos policija patvirtinimo įtarimus, kad pirmadienį savadarbę bombą susprogdinęs mirtiinkas veikė ne vienas, o buvo plataus teroristų tinklo narys ir turėjo bendrininkų.

Iki šiol suimti keturi įtariamieji, tarp jų antradienį suimtas 23-ejų Salman Abedi brolis.
„Visiškai akivaizdu, kad esama tam tikro tinklo, kurį mes nuodugniai ir išsamiai tiriame“, – sakė žurnalistams Mančesterio policijos viršininkas Ianas Hopkinsaskai komentuodamas faktą, kad areštinėje tebelaikomi keturi įtariamieji.
 
Jungtinėje Karalystėje paskelbtas „kritinis” terorizmo lygis, o po skubaus „Cobra” susitikimo Vyriausybėje į gatves išsiųsti tūkstantis papildomų kareivių ir policininkų, kurie turėtų užtikrinti gyventojų saugumą.
 
Policijai taip pat teko patvirtinti, kad 22 gyvybes nusinešusią teroristinę ataką įvykdęs Salman Abedi buvo „žinomas” specialiosioms tarnyboms, tačiau nebuvo mayta, kad vaikinas kelia grėsmę visuomenei.
 
 
  

Žymos: Teroristinis išpuolis, Įtariamieji, Teroristinė ataka, Išpuolis Mančesteryje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.