Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-08-07

Policija perspėja: siaučia itin pavojinga gauja

  
Policija perspėja: siaučia itin pavojinga gauja
© poliziadistato Twitter
Britų modelis pagrobtas pagal užsakymą.
Merginos advokatas prasitarė, kad ši grupuotė, kuri pasikėsino į britų kilmės modelį yra gerai žinoma ir įvykdžiusi ne vieną nusikaltimą.

Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenančio lenko pagrobta britė, kurią į pinkles vyras įviliojo pasikvietęs modelį į savo namus fotosesijai, galimai tapo grupuotės save vadinančios „juodąja mirtimi“ įkaite. Vyras bandė moterį parduoti aukcione.

Šiandien, britų modelio Chloe Ayling advokatas pranešė, kad greičiausiai 20-metė mergina buvo pagrobta pagal užsakymą. Esą yra požymių, kad ji buvo pagrobta vieno iš vidurio rytų grupuotės nario.
Ch. Ayling, dienraščiui „Standard“ sakė, kad ji buvo ypatingai išsigandusi, skaičiavo minutę po minutės ir labai bijojo dėl savo gyvybės, manė, kad niekada nebegrįš namo pas savo dviejų metų sūnelį.
 
Merginos advokatas prasitarė, kad ši grupuotė, kuri pasikėsino į britų kilmės modelį yra gerai žinoma ir įvykdžiusi ne vieną nusikaltimą. Dažniausiai jie grobia merginas pagal specialius užsakymus. Vėliau merginos parduodamos pirkliams iš Arabijos, dažniausiai tai būna Italų kilmės moterys, bet pasitaiko ir kitų tautybių.
 
Kiek vėliau viešojoje erdvėje pasirodė šios anoniminės grupuotės laiškas skirtas modeliui, kuriame rašoma, kad ji tapo laimės kūdikiu. Moteriai buvo padaryta išimtis ir ji liko gyva, nes ši turinti vaiką. Esą dėl to, kad jos buvo pasigailėta, moteris niekur viešai šios grupuotės minėti negalės, turėtų būti jiems dėkinga.
 
Taip pat atsirado dar vienas laiškas su šios grupuotės „paslaugomis“. Čia rašoma kokias, iš kur, kaip, kokio ūgio, kokios tautybės merginas jie gali pagrobti.
 
Jaunas merginas policijos pareigūnai ragina būti budriomis ir saugotis nepažįstamų asmenų. Su nesusitikti arba susitikti tik vietoje, kurioje yra daug žmonių.
 
Nors ši ,,juodosios mirties“ grupuotė yra žinoma policijai, tačiau jos narių susekti kol kas nepavyksta, nes jie veikia itin slaptai ir šifruoja savo egzistavimą.
http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/policija/lenkas-pagrobes-brite-ja-pardavinejo-aukcione-28908
 
  

Žymos: Modelis, lenkas, pagrobims, grupuotė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentams uždavė parašyti trumpą frazę kurioje būtų religija, seksas ir paslaptis.
Dešimtuką gavo studentė, parašiusi: „O Dieve, aš laukiuosi ir net nežinau nuo ko“.