Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-03-18

Policija prašo informacijos apie sužeistą lietuvį

  
Policija prašo informacijos apie sužeistą lietuvį Policija prašo informacijos apie sužeistą lietuvį
42 metų vyriškis į Jungtinę Karalystę atvyko tik šį penktadienį.

Anglijos policija prašo liudininkų pagalbos dėl paslaptingomis aplinkybėmis sužeisto lietuvio. Vyras buvo rastas gulintis gatvėje rytų Londono rajone su rimtomis galvos traumomis. Šiuo metu nukentėjusiojo sveikatos būklė yra kritinė, - pranešė portalas standard.co.uk.

42 metų vyriškis į Jungtinę Karalystę atvyko tik šį penktadienį. Su savimi jis turėjo 5 eurus, mobilųjį telefoną, kraujo spaudimo matuoklį ir du krepšius su drabužiais.
Po to, kai su giminėmis turėjęs susitikti Londone vyras nepasirodė, susirūpinę artimieji apie dingusį žmogų pranešė policijai.
 
Lietuvis buvo rastas sekmadienio popietę, kai 14:50 į Roman gatvę East Ham rajone buvo iškviesti paramedikai. Šiuo metu rimtas galvos traumas patyręs sužeistasis prižiūrimas medikų.
 
Yra žinoma, kad vyras keistai elgėsi ir toje pačioje Roman gatvėje buvo įėjęs į vieną iš namų. Pasak artimųjų, vyras vikėjo pilką švarką, mėlynus džinsus ir sportinius batelius. Atvažiavus greitajai pagalbai lietuvis jau vilkėjo žalią džemperį ir nebeturėjo asmeninių daiktų.
 
„Mes laukiame bet kokios informacijos apie nukentėjusiojo veiksmus kovo 13 ir 14 dienomis. Taip pat tikimės sužinoti, kur galėtų būti aukos daiktai”, - pranešime spaudai sakė detektyvas konsteblis Matt’as Webb’as.
Turint bet kokios informacijos apie vyra, policija prašo skambinti 101 ir surinkti 5307546/15 kodą arba susisiekti anonimišku telfonu 0800 555 111.
 
 
  

Žymos: Nelaimė, Nusikaltimai, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vieną vakarą išgėręs elgeta ėjo pro kapines ir įkrito į iškastą duobę.
Kitą rytą pro tą duobę ėjo kitas pagiringas vyriškis, pamatė tą elgetą ir sako:
– Ar tau viskas gerai?
– Gerai, tik šalta.
– Tai kodėl tada atsikasei?