Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-05-15

Policija rytų Londono parke vaikėsi įsiaudrinusią porą

  
Policija rytų Londono parke vaikėsi įsiaudrinusią porą Įsiaudrinusi pora seksu užsiminėjo tiesiog viduryje parko.
Šis parkas yra populiarus tarp šeimų ir mažų vaikų. Parkas jokiu būdu nėra nuošalioje vietoje. Pro parka eina judri pagrindinė gatvė, o visai greta yra Wanstead metro stotis.

Viename iš rytų Londono parkų policija keletą kartų turėjo išsskirti įsiaudrinusią porą, kuri užsiminėjo seksu tiesiog viduryje šeimų ir vaikų pamėgto parko, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Liudininkai pasakojo, kad pora visiškai nesistengė pasislėpti ar prisidengti, buvo aiškiai matoma ir girdima ne tik pačiame George Green parke, tačiau ir iš pro šalį važiuojančių autobusų bei šalimais parko esančių transporto stotelių.
Užsiėmusi pora policijos pareigūnų nepastebėjo tol, kol jie neatsidūrė prie pat jų. Liudininkas Cllras Croninas, kuris ir iškvietė policiją, pasakojo, kad po trumpos diskusijos policijos pareigūnai grįžo į savo automobilį, o pora neskubėdama nužingsniavo į kitą parko dalį.
 
Netrukus pareigūnams ir vėl teko įsiterpti, nes pora lyg niekur nieko tęsė pradėtą darbą.
 
„Šis parkas yra populiarus tarp šeimų ir mažų vaikų. Parkas jokiu būdu nėra nuošalioje vietoje. Pro parką eina judri pagrindinė gatvė, o visai greta yra Wanstead metro stotis”, - pasakojo vienas iš liudininkų.
 
  

Žymos: Seksas, Anglijos policija, Parkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.