Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, edp24.co.uk   |   2019-08-21

Policijai atradus bordelį suimti 4 prekyba žmonėmis įtariami asmenys

  
Policijai atradus bordelį suimti 4 prekyba žmonėmis įtariami asmenys
© Twitter nuotrauka

Norviče policijos pareigūnai atliko reidą viešnamyje, keturi asmenys buvo suimti, jie įtariami prekyba žmonėmis.

Pirmadienį pareigūnai atliko reidą Spencer gatvėje esančiame name. Jiems buvo pranešta apie abejones dėl šioje gatvėje esančio namo gyventojų gerovės.  
Trys vyrai, iš kurių vienas - vos 20-ties metų amžiaus (kitiems 24-veri bei 49-eri) ir 21-erių metų amžiaus moteris buvo suimti įvykio vietoje, jie įtariami prekyba žmonėmis.  
 
Įtariamieji, kol vyksta pirminis įvykio tyrimas, yra laikomi ir apklausiami Wymondham policijos tyrimų centre.   Policijos pareigūnai identifikavo vieną iš pastate reido metu buvusių merginų kaip prekybos žmonėmis auką, ją prižiūri specialios parengties pareigūnai.  
 
Namo, kuriame vyko reidas kaimynystėje gyvenantys asmenys teigia, kad pamatę gatvėje policijos pareigūnus pernelyg nenustebo.  
 
„Tai buvo viešnamis, ar gi ne?” - klausė vienas savo anonimiškumą išlaikyti nusprendęs kaimynas.   „Matote, matėme vyrus ten einant visą laiką, nepriklausomai nuo dienos meto” - tęsė jis - „pradėdavo apie 07:00 ryto ir eidavo iki 01:30 nakties.
 
Jis (namas aut. past.) ten buvo visą laiką, tačiau veikla suaktyvėjo pastarosiomis 8 savaitėmis, manau.  
 
Be to, gatvėje stovėdavo merginos”.  
Dar viena kaimynystėje gyvenanti pora teigė, kad jų dažnai nebūna namuose, tačiau nieko keisto lig šiol jie pastebėję nebuvo.  
 
Detektyvas inspektorius Chris Burgess, vadovaujantis tyrimui, primena, kad seksualinis išnaudojimas yra labai rimtas ir traumuojantis nusikaltimas, tad visi asmenys, turintys informacijos apie šio viešnamio veiklą, turėtų susisiekti su policijos pareigūnais trumpuoju numeriu 101.    
  

Žymos: Anglijos policija, Prostitucija, viešnamis, bordelis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.