Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Thesun.co.uk   |   2018-11-12

Policininkai Britanijos gatvėse nori apieškoti įtartinus žmones

  
Policininkai Britanijos gatvėse nori apieškoti įtartinus žmones
© Flickr
Taip būtų užtikrinta žmonių gerovė
Tai padėtų užkirsti kelią nusikaltimams.

Ne paslaptis, kad šiuo metu Didžiojoje Britanijoje siaučia peiliais ir mačetėmis ginkluotų nusikaltėlių gaujos. Dėl to policijos pareigūnai nori, kad jiems būtų suteikta galia be pagrįstos priežasties, o atsiradus įtarimams, kad žmogus gali kelti pavojų, apieškoti įtarimą keliančius asmenis, ar jie su savimi nesinešioja peilių ir kitų ginklų, rašo Thesun.co.uk.

To nuspręsta prašyti dėl Didžiojoje Britanijoje šiuo metu siaučiančios nusikaltimų bangos. Peiliais ir mačetėmis užpulti ir subadyti mirė daugiau nei 250 žmonių. Vyriausieji pareigūnai kreipėsi į sekretorių Sajidą Javidą ir prašė jo atnaujinti 1984-aisiais metais sudarytą Policijos ir Kriminalinių įrodymų aktą.
Siūloma, kad būtų įteisinta galia pareigūnams leisti apieškoti žmogų, jei šis jiems sukėlė įrodymų, jog su savimi gali turėti sau ir kitiems pavojų sukelti galinčių daiktų.
 
Toks pakeitimas leistų asmenims, pagautiems su savimi besinešiojant pavojingus daiktus, dalyvauti edukacinėse programose, o ne iškart keliauti į teismą ir ten išgirsti bausmę.
 
„Tai padėtų užtikrinti žmonių gerovę ir galbūt užkirsti kelią būsimiems užpuolimams“, – sakė Adrianas Hanstockas, Britanijos transporto policijos konsteblis.
 
  

Žymos: Anglijos policija, Nusikaltimai , užpuolimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambutis merginai:
– Alio?
– Tu jau pasidažiusi?
– Dar ne.
– Tai lįsk lauk greičiau, čia prie tavo laiptinės prie manęs kažkokie chuliganai prikibo!
*****