Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   eastlondonadvertiser.co.uk   |   2016-10-19

Policininkas jėgą demonstravo prieš mokinę

  
Policininkas jėgą demonstravo prieš mokinę
© pixabay.com
Pareigūno veiksmus mergaitės atžvilgiu tiria jo kolegos sostinės policijoje.
Jėga buvo panaudota be reikalo, mano mergaitės artimieji.

Rytų Londono bendruomenėje pasipiktinimo bangą sukėlė 13-metės moksleivės sulaikymas, policijos pareigūnai neva elgėsi pernelyg brutaliai.

Pareigūno veiksmai traktuojami kaip pernelyg šiurkštūs ir neadekvatūs situacijai. „Bethnal Green“ akademijos mokinės artimieji žiniasklaidai teigė, jog su mergaite jis elgėsi kaip „su mėsos gabalu“ ir „nuėjo per toli“.
Viešai paskelbtame sulaikymo vaizdo įraše matyti, kaip policininkas ant šaligatvio paguldytą paauglę surakina antrankiais, o šiai atsistojus tempia už plaukų kasos. Mokinė sulaikyta už tai, jog bandė įspirti greta esančios mokymo įstaigos auklėtiniui, ją neva pavadinusiam „šiukšle“.
 
Visa tai įvyko spalio 5-ąją, jau pasibaigus pamokoms. Po šio sulaikymo mergaitė nebuvo net apklausta ir netrukus paleista. Ją namo parsivedė artimieji, pastebėta, kad kelios jos kūno vietos nubrozdintos.
 
Nukentėjusiosios artimieji pasiskundė ne tik žiniasklaidai, bet ir sostinės policijos vadovybei, jų pranešimas tiriamas.
 
  

Žymos: Rytų Londonas, mokiniai, Sulaikymas, policininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.