Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-02-07

Pradinės mokyklos teritorijoje pasirodė teistas seksualinis nusikaltėlis

  
Pradinės mokyklos teritorijoje pasirodė teistas seksualinis nusikaltėlis
© Flickr.com
Rolfas Harrisas

Pareigūnai tirią įvykį, kuomet buvęs pramogų pasaulio atstovas Rolfas Harrisas, apkaltintas pedofilija ir už tai nuteistas, įžengė į pradinės mokyklos teritoriją ir mojavo ten buvusiems vaikams, rašo Metro.co.uk.

Teistas seksualinis nusikaltėlis R. Harrisas, kaip teigiama, į Oldfieldo pradinės mokyklos, esančios Bray, Maidenheade, teritoriją įžengė norėdamas pasikalbėti su ten dirbusiu skulptoriumi. Vyrui, 2014-aisiais nuteistam už pedofiliją ir kalėjime atsidūrus penkeriems metams bei devyniems mėnesiams, tačiau 2017-ųjų gegužę lygtinai išėjusiam į laisvę, mokyklos direktorius liepė kuo greičiau palikti ugdymo įstaigos kiemą.
„Kai į laisvę lygtinai paleidžiami seksualiniai nusikaltėliai, jie turi laikytis labai griežtų taisyklių, kurias pažeidus vėl atsiduriama už grotų. Mes išnagrinėsime šiuos su R. Harrisu susijusius pranešimus ir imsimės atitinkamų veiksmų“, – sakė Teisingumo ministerijos atstovas.
 
Thames Valley policija teigė, kad į įvykio vietą buvo iškviesti pareigūnai, kurie nustatė, jog nusikalstama veikla įvykdyta nebuvo.
 
Pradinė mokyklos direktorius Richardas Jarrettas portalui Mirror.co.uk sakė, kad R. Harrisas neturėjo jokios teisės prisiartinti prie mokinių.
 
„Netoli mokyklos esančioje gatvėje dirba skulptorius, o Rolfas Harrisas gyvena maždaug už trijų namų. Jis tikriausiai pamatė skulptorių ir įžengė į mokyklos teritoriją, nors to padaryti neturėjo jokios teisės. Priėjau prie jo, paspaudžiau ranką, prisistačiau. Jis paaiškino, kad iš menininko skolinosi medieną. Aš jam liepiau kuo greičiau pasišalinti“, – teigė direktorius.
 
R. Harrisas 2014-ųjų Londono Southwark karūnos teisme buvo pripažintas kaltu dėl 1968-1986 metais įvykdytų 12 priekabiavimo ir seksualinio smurto nusikaltimų, kurių aukomis tapo aštuonemetis autografų medžiotojas, dvi jaunos paauglės, jo dukros draugė ir kt. vaikai.
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Policija,, Rolf Harris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant kai kurių moterų veido tiesiog šviečia užrašas „Atsargiai – dažyta!“.

*****