Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-05-24

Prie Buckinghamo rūmų suimtas ginkluotas vyras

  
Prie Buckinghamo rūmų suimtas ginkluotas vyras
© Twitter nuotr.
Pas įtariamąjį buvo rastas peilis.
Apie 10:40 val. trečiadienį, patruliuojantys pareigūnai gatvėje sustabdė ir apieškojo įtartiną vyrą.

Praėjus vos 36 val. po teroristinio išpuolio Mančesteryje, trečiadienio ryte Londono centre esančius Buckinghamo rūmus šturmavo specialieji pareigūnai.

Keli ginkluoti policijos pareigūnai tamsaus gymio įtariamąjį prispaudė prie žemės. Teritorijoje dirba gausios šaunamaisiais ginklais ginkluotų pareigūnų pajėgos.
Incidentas įvyko prabėgus vos kelioms valandoms po to, kai Jungtinėje Karalystėje paskelbta „pavojinga padėtis” ir gatvėse pradėjo patruliuosi gausios kareivių ir policijos pareigūnų pajėgos.
 
 
Oficialiame policijos pranešime sakoma: „Apie 10:40 val. trečiadienį, patruliuojantys pareigūnai gatvėje sustabdė ir apieškojo įtartiną vyrą. Pas įtariamąjį buvo rastas peilis. Vyras buvo nugabentas į centrinę policijos stotį, jam pareikšti kaltinimai”.
 
Standard.co.uk duomenimis, policijos manymu incidentas nėra tiesiogiai susijęs su terorizmu.
 
Padidinto pavojaus laikotarpiu Buckinghamo rūmus ir kitas svarbias lokacijas didžiuosiuose JK miestuose saugos per 1000 į gatves išsiųstų papildomų karių bei policijos pareigūnų.
 
Tuo tarpu antiteroristinės policijos pareigūnai patvirtino, kad yra įsitikinę, jog pirmadienį kartu su savadarbe bomba Mančesteryje susiprogdinęs Salmanas Abedi veikė ne vienas ir toliau ieško įtariamųjų.
 
 
 
  

Žymos: Buckinghamo rūmai, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi pankės kalbasi:
– Žiūrėk, prasidūriau antrą skylę nosyje!
– Ir kaip, dabar geriau užuodi?