Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Standard.co.uk   |   2019-08-22

Prie Hyde parko partrenktas pėsčiasis (papildyta)

  
Prie Hyde parko partrenktas pėsčiasis (papildyta)
© Unsplash.com
Asociatyvi nuotrauka

Centriniame Londone netoli Hyde parko mirtinai automobilio partrenktas pėsčiasis.
Ankstyvomis šio ryto valandomis, maždaug 3.15 val., į įvykio vietą buvo iškviesti pareigūnai. Jiems pranešta apie rastą sunkiai sužalotą 66-erių vyrą.
Atvykus medikams, įvykio vietoje konstatuota vyriškio mirtis.
 
Vyriškį automobiliu partrenkęs vairuotojas po įvykio iškart sustojo. Policija kol kas nieko nesulaikė.
 
Dėl incidento uždarytos gatvės. Jose pastatytos specialios palapinės, kuriose dirba detektyvai ir tyrėjai. Prie jų buvo pastebėtas prabangus 250 tūkst. svarų vertės Katare registruotas „Rolls Royce“ markės automobilis. Manoma, kad būtent juo važiavęs asmuo ir padarė avariją 
 
Detalių apie vyro tapatybę nepateikiama. Policija praneša, kad su žuvusiojo artimaisiais dar nesusisiekta. Bandoma kuo skubiau tai padaryti. 
 
Toje vietoje automobilių eismas yra pakankamai intensyvus, tad įvykio liudininkų prašoma kreiptis į policiją ir pateikti daugiau šios tragiškos nelaimės detalių, galinčių nustatyti tikslią įvykio eigą. 
 
  

Žymos: Avarija, Nelaimė, Policija, Rolls Royce, Hyde park

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“