Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-05-09

Prie Londono tilto pareigūnai šūvius paleido baimindamiesi teroristinio išpuolio

  
Prie Londono tilto pareigūnai šūvius paleido baimindamiesi teroristinio išpuolio
© Twitter.com

Policijos pareigūnai, reaguodami į pernai prie Londono tilto vykusį asmens užpuolimą, šūvius paleido baimindamiesi, kad bus įvkydytas teroristinis išpuolis, prieš keletą dienų buvo sakoma teisme.

Netoli Londono tilto pernai vasaros pradžioje pasirodę užpuolikai dėvėjo netikrus taip vadinamus savižudžių diržus ir liemenes. Pareigūnai baminosi, kad teroristinį išpuolį surengti planavė vyrai vis tiek gali detonuoti bombas, tad pavojingi vyrai buvo nušauti. 
Teismo salėje buvo parodyta vaizdo stebėjimo kamerų įamžinta medžiaga. Joje matoma, kaip vyrai netoli vieno turgaus užpuolė ir pradėjo mušti, ant žemės pargriovė Antonio Filisą. Vyrą nuo užpuolikų išgelbėti bandė praeiviai, į nusikaltėlius mėtę kėdes ir kitus gatvės baldus.
 
Į įvykio vietą atvykus pareigūnams, kurių tapatybės slepiamos, link jų, rankose laikydamas 30 cm ilgio keramikinį peilį ir vilkėdamas netikrą sprogmenų liemenę, bėgo K. Buttas. Pareigūnas atsitraukė, tačiau netrukus šovė į jį. 
 
H. Buttas susmuko ant žemės. Iš tarnybinio automobilio išlipus kitiems pareigūnams, link jų artėjo likę užpuolikai. Vėl pasigirdo šūviai. Visi užpuolikai gulėjo ant grindinio. 
 
Per šį įvykį buvo apgadintas ir pareigūnų tarnybinis automobilis. Jo vairuotojas taip skubėjo, kad neįjungė rankinio stabdžio, tad automobilis pamažu riedejo nuožulnia gatve, kol atsitrenkė į gatvėje buvusius baldus.
 
Į įvykio vietą buvo atvykę ir daugiau pareigūnų. Jie nenorėjo patikėti, kad užpuolikai, dėvėję improvizuotas sprogmenų liemenes ir diržus, jų nedetonuos. 
 
Nors ir gulėjo ant žemės, užpuolikai vis dar judėjo. Pareigūnai baiminosi, kad net ir tokioje būsenoje jie gali detonuoti savadarbes bombas. Policija nusitaikė į užpuolikus ir paleido dar keletą šūvių.
Koroneris Jonathanas Hough teisme pasakojo, kad tada pareigūnai, nepaisant didelės rizikos jų gyvybėms, ėmė evakuoti žmones iš aplinkinių pastatų ir liepė jiems susirasti saugų prieglobstį.
 
Per šį įvykį buvo sužeisti šeši civiliai. 
 
  

Žymos: Londonas, Teroristinis išpuolis, pareigūnai, Londono tiltas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, man depresija.
– Geriausias vaistas nuo depresijos – visa galva pasinerti į darbą.
– Bet aš maišau betoną!