Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-04-30

Prie naktinio klubo – kraupus jaunuolio išpuolis

  
Prie naktinio klubo – kraupus jaunuolio išpuolis
© Facebook nuotr.
Automobilis specialiai įvažiavo į būrį.
Partrenkęs kelis žmones vairuotojas ėmė važiuoti atbuline eiga, aplinkiniai bandė jį sulaikyti, tačiau automobilis iš įvykio vietos nuvažiavo

Savaitgalį jaunuolio vairuojamas automobilis rėžėsi į būrį žmonių, stovėjusių prie naktinio klubo: sužeistieji palikti likimo valiai, o kaltininkas spruko, tačiau pabėgo netoli.

Incidentas įvyko Velso mieste Newport’e sekmadienį paryčiais, apie 5.30 val. prie naktinio klubo Cambrian Road gatvėje. Tokiu metu greta jo būriavosi nemažai žmonių, o minios viduryje stovėjęs automobilis „Ford C-Max“ netikėtai pradėjo važiuoti tiesiai į būrį, taip sukeldamas paniką.
Partrenkęs kelis žmones vairuotojas ėmė važiuoti atbuline eiga, aplinkiniai bandė jį sulaikyti, tačiau automobilis iš įvykio vietos nuvažiavo. Vėliau 4 nukentėjusieji nugabenti į ligoninę, pranešta, kad jų gyvybei pavojaus nėra, tačiau sužalotos moterys patyrė tokias traumas, kurių padarinius jus visą likusį gyvenimą.
 
 
Žmones taranavęs automobilis vėliau rastas padegtas už maždaug 3 kilometrų nuo klubo. Ryte sulaikytas ir įtariamasis – 18-metis jaunuolis, kuris sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pareigūnai taip pat sulaikė dar vieną jo bendraamžį, du 19-mečius bei 22 metų merginą, kurie, kaip manoma, prisidėjo prie šio išpuolio.
 
Teigiama, kad įvykis su terorizmu nesiejamas, incidento priežastis aiškinasi policija.
 
  

Žymos: Velsas, automobiliu į žmones, newport

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Morgas. Naktis. Kapų tyla. Tik staiga tylus balsas tamsoje:
– Ei, Petrai, man atrodo, kad truputį padauginom. Petrai? Ei, Petrai…