Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-06

Prieš įlėkdami į minią teroristai atliko bandomąjį važiavimą

  
Prieš įlėkdami į minią teroristai atliko bandomąjį važiavimą
© Reuters
Prieš pat išpuolį trys teroristai pravažiavo visą distanciją, kad apžiūrėtų teritoriją.
Vyrai atliko bandymą norėdami išsiaiškinti ar nėra policijos, gatvės spūsčių bei apžiūrėti galimus žmonių susibūrimus.

Gatvės stebėjimo kameros užfiksavo, kaip trys Londono išpuolį įvykdę vyrai prieš tai atliko bandomąjį važiavimą. Likus devynioms minutėms iki įsirėžimo į minią vyrai apžiūrėjo teritoriją pravažiuodami tuo pačiu maršrutu, kuriame netrukus sukėlė chaosą.

Khurumas Buttas, Rachidas Redouane'as bei Youssefas Zaghba išsinuomotu baltu mikroautobusu pravažiavo London Bridge tiltą apie 21:58. Tuomet apsisuko ir įvykdė mirtiną išpuolį.
Manoma, kad vyrai atliko bandymą norėdami išsiaiškinti ar nėra policijos, gatvės spūsčių bei apžiūrėti galimus žmonių susibūrimus. Pasiekę Borough turgų užpuolikai apsisuko, grįžo atgal į tilto pradžią ir pakartojo dabar jau mirtiną važiavimą. Šįkart vyrai nuspaudė greičio pedalą ir išsukę iš kelio rėžėsi į praeivius.
 
Pervažiavę pėsčiuosius teroristai grįžo į kelią ir nulėkė link turgaus, kur atsitrenkę į stulpą sustojo. Tuomet visi iššoko iš mikroautobuso ir ėmė peiliais badyti visus iš eilės. Pareigūnai automobilio gale aptiko ir molotovo kokteilių, kurių, dėl neaiškių priežasčių užpuolikai nepanaudojo.
 
 
  

Žymos: London Bridge, Teroristinė ataka, Išpuolis Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Koks tavo intelekto indeksas?
– Tiksliai nežinau... Pragyvenimui pakanka...