Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-19

Prievartavo ir kankino 12-metę dukrą: „Geriau mes, nei koks maniakas“

  
Prievartavo ir kankino 12-metę dukrą: „Geriau mes, nei koks maniakas“ Tėvai iškrypėliškus įgeidžius su dukra mergaitė tenkino reguliariai.
Mergaitė buvo verčiama miegoti su tėvais vienoje lovoje ir užsiimti seksu trise

Policijos pareigūnai teigia surinkę pakankamai įrodymų prieš rusų porą, kuri ilgą laiką prievartavo ir kankino savo 12-os metų dukrą. „Geriau mes, nei koks maniakas“, – bylą tiriantiems pareigūnams pareiškė mergaitės motina, pridurdama, jog „vaikui geriau nekaltybę prarasti su tėvu, nei su kitu vyru“.

Sveiku protu sunkiai suvokiamu nusikaltimu kaltinami 35-erių metų žiniasklaidos neįvardijami tėvai šiuo metu suimti, o nuo artimiausių žmonių nukentėjusi mergaitė bus perduota globėjams.
Abu gimdytojai kaltinami pedofilija, nes savo vaiką pavertė „sekso verge“.
 
Surinkti įrodymai leidžia teigti, jog tėvų iškrypėliškus įgeidžius mergaitė turėdavo tenkinti reguliariai – kas antrą dieną. Bylos duomenimis tėvai dukrą kankindavo tiek natūraliai, tiek dirbtiniu peniu. Mergaitė buvo verčiama miegoti su tėvais vienoje lovoje ir užsiimti seksu trise.
 
Apie tai, kad 12-os sulaukusi mergaitė patyrė prievartą, išsiaiškinta dar 2016 metų gruodžio mėnesį. Kad ji patyrė seksualinį išnaudojimą, nustatė ir ekspertai.
 
Teisėsaugos šaltiniai taip pat atskleidžia, kad motina prievartautoja prisipažino, kad ir pati buvo išprievartauta paauglystėje, kai jai buvo vos 13 metų.
 
Ji taip pat pasakojo, kad jos sutuoktinis tokiu būdu bandė išmokyti dukrą „suaugusiųjų gyvenimo“. Tai, kad mergaitė buvo prievartaujama, buvo pastebėta tuomet, kai jai reikėjo tikrintis sveikatą. Gydytojas iš karto informavo tyrėjus apie galimą seksualinę prievartą, kurią mergaitė patyrė. Užspeista į kampą pora pripažino, ką teko išgyventi jų vos 12-os sulaukusiai dukrai.
 
Policijos pareigūnams tėvai teigė, kad, kad vaikui „geriau prarasti nekaltybę ir mokytis seksualinio gyvenimo su tėvu nei su kitu vyru.“
  

Žymos: Pedofilija, Tėvai ir vaikai, vaikų prievartavimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga žmogelis kiek įmanydamas, kad spėtų į autobusą.

„Spės-nespės-spės-nespės-spės-nespės... Ai, nespėjo“, – pagalvojo autobuso vairuotojas, uždarė duris ir nuvažiavo...