Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-29

„Primark“ žindymo skandalas – tik motinos išgalvota melagystė?

  
„Primark“ žindymo skandalas – tik motinos išgalvota melagystė? Teigusi, kad „Primark“ apsauginis nuo jos atplėšė dukrą, kol ji ją maitino, apkaltinta melavimu.

Motina, kuri teigė, jog „Primark“ apsaugos darbuoojas jai žindant atplėšė nuo jos dukrą, apkaltinta melavimu. Express.co.uk pranešė, kad moteris už galimą tyčinį tiesos iškraipymną iškviesta pasiaiškinti į teismą.

„Tiesa“ primena, kad 28-erių metų Caroline Starmer pasakojo, jog liepos 13d. Lesterio miesto centre esančioje „Primark“ parduotuvėje, maitindama savo devynių su puse mėnesio kūdik, buvo užpulta apsauginio.
 
Tokius kaltinimus parduotuvės vadovai priėmė labai rimtai. „Primark“ ir toliau sunkiai dirbs, kad užtikrintų savo klientams patogumą ir malonią patirtį apsipirkimo metu. Tai, žinoma, galioja ir krūtimi maitinančioms motinoms, kurios parduotuvėje yra laukiamos kaip ir anksčiau,“ – sakė parduotuvių tinklo atstovas.
 
Policija patikino, kad baudžiamasis procesas jau prasidėjo ir atsakovas turi teisę į nuodugnų ir teisingą bylos nagrinėjimą. Pranešama, kad „Primark“ glaudžiai bendradarbiavo su policija ir tolimesniame procese prieš C. Leicester jiems bylinėtis nereikės.
 
O apsauginį vaiko pagrobimu apkaltinusi moteris privalės atvykti į magistratų teismą rugpjūčio 24 d. pasiaiškinti.
 
 
  

Žymos: Primark

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bronius buvo vedęs du kartus, ir abu – nelaimingai: pirmoji žmona nuo jo pabėgo, o antroji – ne...