Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-06-20

Riaušių Barkinge metu sužeisti devyni policininkai

  
Riaušių Barkinge metu sužeisti devyni policininkai
© @dogboy999 nuotr.
Jaunimas į apsiginklavusius policininkus bei specialiuosius šunis mėtė plytas ir kitus daiktus.

Šeštadienį Barkingo rajone rytų Londone vykęs nelegalus vakarėlis nepraėjo be pasekmių. Paauglė mergina išgabenta į ligoninę dėl narkotikų perdozavimo, o policininkams bandant sutramdyti įsišėlusį jaunimą gatvėje prasidėjo riaušės.

Devyni policininkai buvo sužeisti šeštadienį Barkinge bandant nutraukti vakarėlį industriniame apleistame pastate, kuriame dalyvavo per tūkstantį žmonių, - skelbė Standard.co.uk.
Grumtytės truko kelias valandas. Jaunimas į apsiginklavusius policininkus bei specialiuosius šunis mėtė plytas ir kitus daiktus. Buvo uždaryti aplinkiniai keliai. Suimti devyni įtariamieji.
 
Britų transporto policijai pranešta apie nelicezijuotą muzikinį renginį apleistame sandėlyje šeštadienį apie 21:30 val. Thames kelyje. Gyventojai sunerimo po to, kai šimtai išgėrusių jaunų žmonių pradėjo būriuotis netoli traukinių stoties.
 
Renginį pavyko nutraukti tik apie 02:00 val.
 
Teritorija liko nuklota plytomis ir akmenimis, sudužusiais buteliais ir skardinėmis. Visur mėtėsi azoto oksido dujų kapsulės, kitaip žinomos kaip juoko dujos. Jaunimo riaušių metu taip pat apgadinti keli gatvėje stovėję automobiliai.
 
 
  

Žymos: Vakarėlis, Riaušės, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbas du naujieji rusai:
– Klausyk, o kodėl tu už mano mersą sumokėjai? Manai, kad aš skurdžius?
– Ne... Tu gi už kavą mokėjai!