Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk, et al   |   2019-09-23

Riedlenčių parke mirtinai užbadyto paauglio byloje - trečias įtariamasis, atskleistas žuvusiojo vardas

  
Riedlenčių parke mirtinai užbadyto paauglio byloje - trečias įtariamasis, atskleistas žuvusiojo vardas
© socialinių tinklų nuotrauka

Netoli Londono esančiame Slough mieste penkiolikmečio palaikai buvo rasti šeštadienį vakare, apie 18:30. Pirmi du žmogžudyste įtariami paaugliai buvo suimti sekmadienį ryte.

Sekmadienį vakare buvo suimtas trečiasis nusikaltimo dalyvis. Jam - vos septyniolika metų.
Salt Hillo riedlenčių parke vaikiną užpuolę bendraamžiai peiliais sužalojo šio krūtinę. Berniukas mirė įvykio vietoje. Vėliau buvo nustatyta, kad tai - Elton Gashaj, kurio giminaičiai jį apibūdino kaip mielą ir kuklų berniuką.
 
Vaikino mama Vera Gashaj teigė policiją įspėjusi, kad jos sūnui grėsė pavojus. Ji teigė, kad Eltonas į muštynes buvo įsivėlęs jau tris kartus, jam buvo sulaužyta ranka.
 
Mamai jis sakė nukritęs nuo dviračio, tačiau iš Kosovo atsikrausčiusi šeima suprato, kad vaikas susipažino su neigiamą įtaką darančia bendruomene.
 
Mamai jis esą nuolat žadėjo, kad pasikeis.
Thames Valley policijos pareigūnų teigimu, penkiolikmetis su savo žudikais buvo pažįstamas. Liudininkų teigimu, riedlenčių parke tarp grupelės narių kilo konfliktas.
 
„Norėčiau nuraminti žmones, jog turime informacijos, kad visi šiame incidente dalyvavę asmenys buvo pažįstami ir vienas su kitu susiję. Tai nebuvo atsitiktinis išpuolis“, – tikino pareigūnas.   
 
Sekmadienio dieną policijos pareigūnai patikino suėmę du žmogžudyste įtariamus paauglius, tačiau policija kreipiasi į visuomenę, prašydami mačiusius nelaimingą atsitikimą, suteikti daugiau informacijos.  
 
„Manau, kad tuo metu, kai tai įvyko, riedlenčių parke buvo daugybė kitų žmonių. Kreipiuosi į visus, mačiusius šį įvykį, ir prašau suteikti daugiau informacijos“, – sakė jis.
  

Žymos: Žmogžudystė, peiliai, užpuolimai peiliu, vaikai su peiliais

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar tau kas nors sakė, kad tu labai vyriškas?

– Tu būsi pirma.

– Ne, nebūsiu.