Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-06

Rūgštimi Londone laistėsi vaikai

  
Rūgštimi Londone laistėsi vaikai
© Max Pixel nuotr.
Buityje naudojamos rūgšties įsigyti nesunku, tad ji naudojama nusikaltimams.
Nusikaltėliai rūgštį panaudoti ryžtasi ir dėl menkaverčio grobio – telefono, kuprinės ar mopedo

Sulaikyti du įtariamieji, praėjusią savaitę Londone rūgštimi sunkiai sužaloję vyrą ir bandę jį apiplėšti. Abu kaltinamieji – itin jauno amžiaus.

TIESA.COM jau rašė apie praėjusio ketvirtadienio pavakarę Rytų Londone, Walthamstow savivaldybės ribose, Walpole Road gatvėje įvykdytą nusikaltimą. Važiuojamojoje dalyje stabtelėjus maistą į namus motoroleriu pristatančiam kurjeriui prie jo pribėgo du vyrai ir pabandė atimti transporto priemonę.
Užpuolikai vyrui į veidą šliūkštelėjo rūgšties, o aukai besipriešinant tai pakartojo, tačiau pasišalino nieko nepešę.
 
Tuo tarpu nukentėjusiajam skubiai suteikta pagalba įvykio vietoje, jis nugabentas į ligoninę.
 
Deja, medikai gerų naujienų neturi – manoma, kad 32 metų vyras po šio išpuolio liks aklas, maža to, penktadienį paskelbta, kad jo gyvybei gresia pavojus.
 
Tą patį vakarą maisto išvežiotojas užpultas kitoje Londono dalyje – Tottenham’e. Šiuo atveju plėšikai taip pat panaudojo rūgštį, tačiau mopedo atimti jiems nepavyko, o aukos patirti sužalojimai – ne tokie rimti, kaip pirmuoju atveju.
Jau savaitgalį Londono policija išplatino pranešimą apie sulaikytus įtarimauosius.
 
Anot pranešimo, jau penktadienį sulaikytas 14-metis, o kitą dieną – ir jo bendras, kuriam – vos 16-a. Abu vaikai po apklausų paleisti, pradėti tyrimai dėl sunkių kūno sužalojimų.
 
Londone panašių nusikaltimų skaičius šiemet ženkliai išaugo: jų metu panaudojama buitinė rūgštis, kurios galima laisvai įsigyti. Dėl šių nusikaltimų šalies vyriausybė neseniai apribojo šių chemikalų pardavimą ir sugriežtino atsakomybę už jų turėjimą viešoje vietoje.
 
Deja, papildoma kontrolė tik laikinai pristabdė nusikaltėlius, kurie rūgštį panaudoti ryžtasi ir dėl menkaverčio grobio – telefono, kuprinės ar mopedo, o aukų patiriami sužalojimai dažnai yra pakeičiantys jų gyvenimą.
  

Žymos: Rytų Londonas, Nusikalstamumas, Rūgštis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Girtas žmogus bando užsėsti ant arklio, tačiau jam vis nesiseka. Tada jis pradeda prašyti pagalbos visų šventųjų iš eilės:
– Šventas Petrai, padėk! Šventas Mykolai, padėk! Šventas Grigorijau, padėk!
Pagaliau, sukaupęs visas jėgas, jis dar kartą bando, tačiau persistengia ir perskrenda į kitą arklio pusę.
– Ramiau, ramiau! –sušunka jis. – Ne visi iš karto!