Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   London Fire Brigade   |   2018-07-16

Rytų Londonas paskendo dūmuose

  
Rytų Londonas paskendo dūmuose
© Phil Verney/Twitter nuotr.
Tiršti dūmai apėmė didžiulę teritoriją.
Londono pagalbos tarnybas tiesiog užplūdo pagalbos skambučiai

Sekmadienį Rytų Londone degė didžiulis plotas sausos žolės, liepsnos ir dūmai matėsi didžiuliu spinduliu, šimtai išsigandusių žmonių prašė pagalbos.

Gaisras rytinėje sostinės pašonėje esančiame Wanstead Flats teritorijoje kilo po pietų, ugnis sausose pievose plito taip greitai, kad netrukus apėmė maždaug iki 100 hektarų, persimetė į miško dalį.
Londono pagalbos tarnybas tiesiog užplūdo pagalbos skambučiai, mat liepsnos ir tiršti dūmai matėsi didžiuliu spinduliu, o degančios pievos ribojasi su gyvenamaisiais kvartalais, todėl į kovą su liepsnomis išsiųstos didžiulės pajėgos – net 225 ugniagesiai.
 
Teigiama, kad tiršti dūmai labai apsunkino ugniagesių darbą, tačiau vakarop gaisras buvo sustabdytas.
 
Gaisro priežastis tiriama. Šiemet panašių incidentų netrūksta, mat saulės išdeginta žolė užsiliepsnoja nuo menkiausios kibirkšties ir plinta žaibišku greičiu.
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Gaisras, deganti žolė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.