Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-09-23

Rytų Londonas: žmogus užmuštas dėl žodžių

  
Rytų Londonas: žmogus užmuštas dėl žodžių
© Wikipedia nuotr.
Vyras nužudytas netoli šios stotelės.
Neatrodė, jog jie būtų nusiteikę priešiškai vienas kito atžvilgiu. Sulaukę savo užsakymų jie išsiskirstė. Po 10 minučių išgirdau kaukiančias policijos sirenas

Iš pirmo žvilgsnio nekaltas apsikeitimas kvailomis frazėmis Rytų Londono užkandinėje baigėsi jauno vyro mirtimi: manoma, jog jį nužudė grupė įsižeidusių jaunuolių.

Gausio policijos pajėgos ieško įtariamųjų, kurie gali būti susiję su 31 metų vyro mirtimi. Jo kūnas rastas ketvirtadienį per pietus ant pėsčiųjų tilto per geležinkelį Poplar teritorijjoje, netoli DLR stotelės „All Saints“. Lavonas gulėjo kraujo klane, ant jo pakaušio žiojėjo žaizda. Spėjama, jog jam smogta metaline grandine.
Kūną aptiko pro šalį važiavęs dviratininkas, jis dar bandė gaivinti vyrą darydamas jam dirbtinį kvėpavimą, tačiau pastangos buvo bevaisės.
 
Pradėjus aiškintis įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad kostiumuotas vyras prieš tai lankėsi netoliese esančioje užkandinėje ir laukdamas savo užsakymo apsižodžiavo su eilėje stovinčiu paaugliu.
 
„Nežinau argumentų, neatrodė, kad jie buvo įsiutę vienas ant kito, apsikeitė keliomis kvailomis frazėmis ir viskas, tai užtruko vos kelias sekundes.
 
Tas vyras atrodė mandagus, jis buvo gerai apsirengęs geru kostiumu, manau, kad jis verslininkas“, – pasakojo užkandinės darbuotojas.
Pasak jo, eilėje stovėjęs paauglys kažką sušaukė lauke buvusiems jo draugams iš kurių vienas įėjo vidun ir apkabino rankomis vyrą iš už nugaros bei perspėjo, kad jam taip kalbėti su jaunuoliu nederėtų.
 
„Vyras atsiprašė. Neatrodė, jog jie būtų nusiteikę priešiškai vienas kito atžvilgiu. Sulaukę savo užsakymų jie išsiskirstė.
 
Po 10 minučių išgirdau kaukiančias policijos sirenas“, – pasakojo liudininkas.
 
Teisėsaugininkai siekia apklausti kuo daugiau liudininkų, anot jų, prie užkandinės vyrą BMX dviračiais nusekė mažiausiai 4 paaugliai, kurių amžius gali būti 16-17 metų.
 
Policijos atstovas teigė, kad ankstyvojoje tyrimo stadijoje komentuoti įvykį sunku, kol kas nė vienas įtariamasis nesulaikytas.
 
 
 
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Paaugliai, Žmogžudystė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...