Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-01-09

Rytų Londone mirtinai subadytas 14-metis

  
Rytų Londone mirtinai subadytas 14-metis
© Pixabay.comAntradienio vakarą apie 18.30 val. Leytone, Bickley gatvėje rastas pargriuvęs 14-metis. Jo kūne buvo durtinė žaizda. Nors buvo iškviesta pagalba, paauglio gyvybės išgelbėti nepavyko. Apie 19.09 val. jam buvo konstatuota mirtis.

Šiuo metu aiškinamasi, kas mirtinai sužalojo paauglį, pareigūnai peržiūri vaizdo stebėjimo kameras, taip pat prašo netylėti ir liudininkus.
Ši tragiška žinia pasiekė ir Londono merą Sadiqą Khaną. Jis išreiškė užuojauta 14-mečio šeimai: „Mane pribloškė žinia apie peiliu sužalotą ir mirusį 14-metį. Meldžiuosi už jo šeimą ir draugus.“
 
Į Bickley gatvę pareigūnai buvo iškviesti pranešus apie eismo įvykį. Atvykę į tikslią vietą jie rado ne susidūrusius automobilius, o su durtinėmis žaizdomis ant žemės gulintį vaiką.
 
Atnaujinta 8.27 val. 
 
Pareigūnai paskelbė trijų vyrų, atsakingų už šį užpuolimą, paiešką. Manoma, kad paauglys vairavo mopedą, kuris susidūrė su automobiliu. Iš pastarojo išlipę trys vyrai peiliu sužalojo 14-metį ir nuvažiavo. 
 
 
  

Žymos: Mirtis, Rytų Londonas, Paauglys, Leyton

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.