Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-28

Rytų Londone – moterų muštynės dėl taksi: aukai lūžo koja (vaizdo įrašas)

  
Rytų Londone – moterų muštynės dėl taksi: aukai lūžo koja (vaizdo įrašas)
© Flickr nuotr.
Kaulų lūžiu pasibaigęs ginčas kilo dėl taksi.
Kilus nesutarimams moterys paleido į darbą kumščius

Prie baro Rytų Londone grupelė įsiaudrinusių moterų susimušė dėl taksi, vienai ginčo dalyvei dėl lūžusios kojos prireikė medikų pagalbos.

Incidentas įvyko Ilforde, prie sporto baro „Champs“ Chapel Road gatvėje. Paryčiais greta pasilinksminimo įstaigos išsikviesto taksi laukė 30-metė britė su savo vaikinu, o automobiliui atvykus į jį panoro įlipti ir grupelė moterų.
Kilus nesutarimams moterys paleido į darbą kumščius, daugiausiai kliuvo minėtai 30-metei: po užpuolimo ji nugabenta į Rytų Londono ligoninę, ten jai diagnozuoti įvairūs kūno nubrozdinimai bei kojos lūžis.
 
Sostinės policija išplatino vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota įtariamoji muštynių iniciatorė, jai gresia atsakomybė už kūno sužalojimą.
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Ilford, Muštynės, Londono taksi

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!