Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

dailymail.co.uk, bbc.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-06

Rytų Londone peiliais ginkluoti užpuolikai nusinešė dar vieną gyvybę

  
Rytų Londone peiliais ginkluoti užpuolikai nusinešė dar vieną gyvybę
© twitter nuotrauka

Policija į įvykio vietą North Birbeck Road, Leytone buvo iškviesta 16:26 vietos laiku, tačiau, nepaisant paramedikų bei Londono greitosios oro medicinos pagalbos pastangų apie 20-ties metų sulaukęs vyras nuo durtinių sužalojimų mirė 17:10 vietos laiku.

Pasak Skotlandjardo policija šiuo metu ieško jaunuolio artimųjų. Suimtų nėra.
Policija prašo įvykio liudininkų ir informacijos apie įvykį galinčių suteikti žmonių susisiekti su jais trumpuoju numeriu 101, CAD 5145/6 March arba skambinti anonimiškai numeriu 0800 555 111.
 
Beveik tuo pat metu buvęs Metropolitan policijos vadas Lord Stevens BBC teigė, kad Theresa May nesiklausė policijos įspėjimų apie radikalų peiliais ginkluotų užpuolimų dažnėjimą šalyje: “nuoširdžiai sakau: nemanau, kad ji klausosi to, kas jai sakoma”.
 
Leiboristų lyderis Jeremy Corbynas teigė, kad Th. May nedaro veiksmų, kuriais būtų galima numalšinti susiklosčiusią situaciją.
 
Vidaus reikalų ministras Sajid Javid teigė, kad peiliais ginkluotus užpuolimus reikėtų priimti kaip ligą ir sakė, kad kai policija kalba apie rimtą resursų stygių, jų reikėtų klausytis.
 
  

Žymos: Londonas, Mirtis, Th.May, užpuolimai, knife crime

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Einam lažybų: nuo rytdienos negersiu nė lašo.
– Sutinku. Iš ko lažinamės?
– Iš pusės litro.