Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-04-19

Rytų Londone plinta naujas plėšikavimo būdas

  
Rytų Londone plinta naujas plėšikavimo būdas
© Flickr nuotr.
Nežymiai atsitrenkus į automobilį vairuotojas priverčiamas išlipti.
Tai, kad automobilis pagrobiamas vidury dienos ir judrioje gatvėje, šokiruoja.

Nusikaltėliams panaudojus neseną taktiką Londone viduty baltos dienos pagrobtas dar vienas automobilis.

Nusikaltimas įvykdytas praėjusį penktadienį Stratfordo pašonėje, Whitehorn gatvėje apie 16.40 val. Į automobilio „Audi S3“ galą trenkėsi kita transporto priemonė, o kai jaunas vairuotojas išlipo pasižiūrėti, kas atsitiko, jam į veidą papurkšta neaiškios nuodingos medžiagos.
Jaunam vyrui sukniubus, jo automobilis buvo pagrobtas.
 
Nukentėjusysis nugabentas į ligoninę. Jis nepamena, kokios markės automobilis atsitrenkė į jo „Audi“, tik prisimena, jog tai buvo balta mašina, kurioje sėdėjo keli vyrai.
 
Pagrobtas automobilis vėliau rastas už kelių kvartalų, kol kas įtariamieji nesulaikyti, policija tęsia intensyvias jų paieškas.
 
Tai jau ne pirma atvejis, kai tokiu būdu Jungtinės Karalystės sostinėje bandomas pagrobti automobilis: vasarį taip pat Rytų Londone nusikaltėliai irgi panaudojo tokią taktiką.
 
„Tai, kad automobilis pagrobiamas vidury dienos ir judrioje gatvėje, šokiruoja“, – apie nusikaltimą kalbėjo detektyvas konsteblis Tom‘as Lockwood‘as.
 
Toks nusikaltimas kovo pradžioje sukrėtė ir Lietuvą – automagistralėje Vilnius-Klaipėda imitavus avariją pagrobtas prabangus automobilis „Audi A7“, o jo vairuotoja žiauriai nužudyta.
  

Žymos: Rytų Londonas, Nusikaltimai, automobilio pagrobimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Čiukčiui sugedo laikrodis. Nunešė jį pas laikrodžių meistrą, taip pat čiukčį. Mechanikas, išardęs laikrodį, pamatė, kad tarp mechanizmo dantračių įstrigęs negyvas tarakonas, ir liūdnai sako:


– Neveiks.


– Kodėl?


– Mašinistas numirė.