Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-04-19

Rytų Londone plinta naujas plėšikavimo būdas

  
Rytų Londone plinta naujas plėšikavimo būdas
© Flickr nuotr.
Nežymiai atsitrenkus į automobilį vairuotojas priverčiamas išlipti.
Tai, kad automobilis pagrobiamas vidury dienos ir judrioje gatvėje, šokiruoja.

Nusikaltėliams panaudojus neseną taktiką Londone viduty baltos dienos pagrobtas dar vienas automobilis.

Nusikaltimas įvykdytas praėjusį penktadienį Stratfordo pašonėje, Whitehorn gatvėje apie 16.40 val. Į automobilio „Audi S3“ galą trenkėsi kita transporto priemonė, o kai jaunas vairuotojas išlipo pasižiūrėti, kas atsitiko, jam į veidą papurkšta neaiškios nuodingos medžiagos.
Jaunam vyrui sukniubus, jo automobilis buvo pagrobtas.
 
Nukentėjusysis nugabentas į ligoninę. Jis nepamena, kokios markės automobilis atsitrenkė į jo „Audi“, tik prisimena, jog tai buvo balta mašina, kurioje sėdėjo keli vyrai.
 
Pagrobtas automobilis vėliau rastas už kelių kvartalų, kol kas įtariamieji nesulaikyti, policija tęsia intensyvias jų paieškas.
 
Tai jau ne pirma atvejis, kai tokiu būdu Jungtinės Karalystės sostinėje bandomas pagrobti automobilis: vasarį taip pat Rytų Londone nusikaltėliai irgi panaudojo tokią taktiką.
 
„Tai, kad automobilis pagrobiamas vidury dienos ir judrioje gatvėje, šokiruoja“, – apie nusikaltimą kalbėjo detektyvas konsteblis Tom‘as Lockwood‘as.
 
Toks nusikaltimas kovo pradžioje sukrėtė ir Lietuvą – automagistralėje Vilnius-Klaipėda imitavus avariją pagrobtas prabangus automobilis „Audi A7“, o jo vairuotoja žiauriai nužudyta.
  

Žymos: Rytų Londonas, Nusikaltimai, automobilio pagrobimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.