Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-09-03

Rytų Londone žiauriai nužudyta, kaip įtariama, 31-erių lietuvė

  
Rytų Londone žiauriai nužudyta, kaip įtariama, 31-erių lietuvė
© Google Maps
The Drive gatvė

Rytų Londone, Ilforde, kuriame gyvena nemažai lietuvių, policija vienuose namuose rado kraupų reginį – dviejų žmonių kūnus.

Be gyvybės ženklų rasti vyro ir moters kūnai pareigūnams kelia daug klausimų. Įtariama, kad galėjo būti įvykdyta žmogžudystė.
Manoma, kad mirusi moteris – lietuvė. Jos tapatybė kol kas nepatvirtinta, bet skelbiama, kad Anglijos policija bendrauja su kolegomis Lietuvoje. 
 
Į Ilforde, The Drive gatvėje esančius namus policija iškvietimą gavo apie 13 val. Iš pradžių buvo teigiama, kad nurodytu adresu yra sunkiai sužeistas žmogus.
 
Atvykę į įvykio vietą pareigūnai rado lietuvės ir vyro kūnus, jie jau buvo be gyvybės ženklų. Įvykio vietoje konstatuota jų mirtis.
 
Vėliau paaiškėjo, kad abiejų žmonių mirties priežastis – smurtas. Lietuvės kūnas rastas namo kieme, jos kaklo srityje aptikti stiprūs sužeidimai.
43-ejų vyro kakle taip pat aptikti stiprūs sužeidimai. Jo kūnas rastas namo viduje.
 
Manoma, kad pora buvo artima.
 
Kol kas nesulaikytas nei vienas šiuo įvykiu įtariamas asmuo.
 
  

Žymos: Londonas, Policija, Nužudymas, Ilford, Lietuvė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.