Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-04-17

Rytų Londono naktiniame klube – cheminė ataka

  
Rytų Londono naktiniame klube – cheminė ataka
© Phie McKenzie, Twitter
Per incidentą nukentėjo mažiausiai 12 žmonių.
Dėl nuodingos cheminės medžiagos naktiniame klube dirbo specialiosios tarnybos.

Šimtai klubinėtojų buvo evakuoti iš naktinio klubo Rytų Londone po to, kai 12 žmonių buvo apdeginti pavojinga chemine medžiaga.

Sekmadienio naktį Hackney rajone įsikūrusio „Mangle“ naktinio klubo svečiai buvo priversti palikti pastatą. Į įvykio vietą, įtarus pavojingos medžiagos pasklidimą klubo patalpose, iškviestos gelbėtojų tarnybos. Iš Sideworth gatvėje įkurto klubo ugniagesiai drauge su pavojingų zonų priežiūros tarnybomis evakavo apie 600 žmonių.
Atvykę medikai apžiūrėjo ir į ligoninę išvežė 10 apdegusių pacientų, dar du nukentėję asmenys patys nuvyko į ligoninę. Socialiniuose tinkluose išplito nuotraukos, kuriose matoma įvykio vietoje dirbančios specialiosios tarnybos.
 
Vienas iš klubo svečių socialiniame tinkle „Twitter“ rašė: „Baisūs vaizdai Hackney, girdėjome pranešimų apie pastate chemikalais nudegintus žmones“. Londono paramedikų tarnyba oficialiai pranešė, kad vyko į cheminio incidento vietą bei gydė nukentėjusius žmones.
 
„Pirmadienio naktį, apie 1:10, policija buvo iškviesta į patalpas, kurių lankytojai skundėsi nuodingos medžiagos pasklidimu. Į įvykio vietą nuvyko ir Londono priešgaisrinės tarnybos bei greitoji medicinos pagalba. Visų aukų sužeidimai nepavojingi gyvybei“, - paskelbė Skotlandjardas.
 
Kol kas dėl įvykio niekas nesuimtas, policija tiria incidentą. Klube, įrengtame seno industrinio pastato rūsyje, telpa iki 720 lankytojų. Praėjusią naktį jame buvo apie 600 žmonių. Kokiomis aplinkybėmis ir kokia cheminė medžiaga pasklido patalpose, vis dar aiškinamasi.
 
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Londonas, cheminės atakos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Adomaitis šaukia ant Juškevičiaus ir Kalniečio:
– Baikit jūs vieną kartą kamuolius Valančiūnui mėtyti!
Šie teisinasi:
– Tai kad jis geras „centras“, treneri...
– Geras tai geras, bet kad jis ant suoliuko sėdi!