Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2017-07-23

Rytų Londono policija kaltinama dėl jaunuolio mirties

  
Rytų Londono policija kaltinama dėl jaunuolio mirties
© Maxpixel
Po policininkų užpuolimo, 20-metis neišgyveno ir ligoninėje mirė.

Londono Metropoliteno policijoje pradėtas tyrimas dėl 20-mečio mirties. Pareigūnai sulaikė jauną vyrą, Londono rytuose esančioje parduotuvėje, Hackney rajone. Socialiniuose tinkluose pasipylė kaltinimai pareigūnams dėl ,,nužudymo“.

Policijos pareigūnų teigimu, įtarimų sukėlęs jaunuolis buvo pasektas ir sulaikytas parduotuvėje, kai kai bandė praryti neaiškios kilmės daiktą. Esą pareigūnai vaikiną gaivino ir dėjo visas pastangas, kad vyras atsigautų, kol atvyks medikai.
Kaip vėliau pranešė BBC, 20-metis neišgyveno ir ligoninėje mirė.
 
Po šio incidento pasipylė kaltinimai policijos pareigūnams ,,Twitter“ socialiniame tinkle.
 
Taip pat, pasirodė video medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip į parduotuvę įėjęs vaikinas žengia tarp lentynų. Panašu, kad jis neskubėtų ir nuo nieko nebėgtų, kai staiga jį iš už nugaros užgriūna pareigūnas. Vaikinas bandomas ištempti iš parduotuvės, atėjus kitiems piliečiams ar parduotuvės darbuotojams, jis parverčiamas ant žemės. Daugiau nei 2 minutes trunkančiame vaizdo įraše nematyti, kad jaunuolis priešintųsi ar bandytų bėgti.
 
Šiuo vaizdo įrašu pasidalino beveik 5 tūkstančiai piliečių, kurie ,,Twitter“ tinkle reiškia nepasitenkinimą policijos darbu po nuoroda #JusticeForRash.
 
 
  

Žymos: Anglijos policija, Užpuolimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!