Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-11-25

Šalia pradinės mokyklos aidėjo šūviai

  
Šalia pradinės mokyklos aidėjo šūviai
© Wikipedia nuotr.
Liverpool mieste prie „Anfield Road” pradinės mokyklos kaukėtas vyriškis paleido šūvius.

Antradienio rytą prie Liverpool mokyklos pasigirdę šūviai ne juokais išgąsdino į mokyklą ėjusius vaikus bei juos atvežusius tėvus. Kaip teigė express.co.uk., apie 9 val. ryto kaukėtas vyriškis ėmė šaudyti į šalia „Anfield Road” pradinės mokyklos stovintį automobilį.

Įvykio aplinkybės dar tiriamos, o sąmyšį sukėlusio vyro tapatybė nenustatyta. Anot policijos pareigūnų, per incidentą niekas nenukentėjo, tačiau viskas pasibaigti galėjo daug liūdniau. Liverpool miesto policijos vado Mark’o Harrison’o teigimu, į mokyklą ėję vaikai galėjo būti smarkiai sužeisti, todėl į įvykį būtina reaguoti rimtai.
Mokyklos direktorius Claire Drew Williams tvirtino, kad vaikų saugumui grėsmės nėra, o apie ryte prie mokyklos vykusį incidentą jis nebuvo informuotas. Švietimo įstaigoje pamokos vyko įprastine tvarka.
 
Pranešama, kad šūvius paleidęs vyriškis yra baltaodis, jis dėvėjo pilką megztinį bei juodą švarką. Policijos pareigūnai prašo atsiliepti įvykį mačiusius asmenis. Gyventojai skatinami įsitraukti į šio įvykio tyrimą, nes tai padės užtikrinti didesnį saugumą ateityje ir neleis pasikartoti tokiems įvykiams.
 
 
  

Žymos: Policija, Vaikai, Šūviai, Mokyklai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras įdėmiai žiūri į santuokos liudijimą:
– Brangusis, ko ten tu taip ieškai? – klausia sunerimus žmona.
– Ieškau santuokos galiojimo laiko.