Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, thesun.co.uk, et al   |   2019-10-14

Savaitės pabaiga Londone: du vyrai padurti Tottenham, du - šiaurės Londone, vienas - Whitechapel, du paaugliai ir vyras - nužudyti

  
Savaitės pabaiga Londone: du vyrai padurti Tottenham, du - šiaurės Londone, vienas - Whitechapel, du paaugliai ir vyras - nužudyti
© facebook nuotrauka

Šiaurės Londone, šalia Tottenham rajone esančios mėsinės, ryte buvo padurti du vyrai, abiejų sužalojimai - sunkūs, juos prireikė gabenti į ligoninę.


Policija ir greitosios medicinos pagalbos tarnyba į įvykio vietą West Green gatvėje, Tottenham, buvo iškviesti apie 9:45 ryto sekmadienį, spalio 13 dieną.  
Pareigūnai įvykio vietoje rado du vyrus, 40 bei 29 metų amžiaus, kurie nukentėjo nuo sunkių durtinio pobūdžio sužalojimų bei trečią vyrą, kuris taip pat buvo užpultas, bet sunkių sužalojimų nepatyrė.  
 
Du sužaloti vyrai buvo skubiai išgabenti į ligoninę, o trečiąjį įvykio vietoje apžiūrėjo paramedikai ir, nustatę, kad sužalojimų vyras nepatyrė, paleido namo.  
 
40 metų amžiaus vyro būklę medikams pavyko stabilizuoti, apie jaunesnio vyro būklę spaudai pranešta nebuvo.  
 
Vyksta įvykio tyrimas, šiuo metu įtariamųjų nėra, policija prašo visų įvykio liudininkų bei asmenų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie įvykį susisiekti su jais numeriu 101.  
Dar vienas vyras sekmadienį, apie 15:00 nužudytas pietryčių Londono Bexley rajone, jo nužudymu įtariamas septyniolikmetis vaikinas.
 
Dar du vyrai padurti šiaurės Londone, Sekmadienio vakare, apie 22:00 valandą, vienas jų - nepilnametis.
 
Užvakar dar vienas vyras buvo subadytas rytų Londone, Turner gatvėje, Whitechapel, apie 14:00 vietos laiku.  
 
Ketvirtadienį kelių valandų laikotarpyje buvo mirtinai subadyti du paaugliai, vienas iš žudikų - vos penkiolikos metų amžiaus.
 
 
  

Žymos: Kriminalai, nužudymai, padūrė peiliu, peilių epidemija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prieina prie tėčio, kuris stovi visiškai girtas, abiem rankom atsirėmęs į sieną, ir prašo:
– Tėveli, tėveli, sutaisyk man dviratį.
Tėvas atsisuka ir sako:
– Taip, tuoj aš viską mesiu ir taisysiu tavo dviratį.