Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-11-27

Šeima, teisme pamačiusi CCTV įrašą, kuriame „paskerdžiamas” jų 14 metų amžiaus sūnus, pabėgo iš teismo salės

  
Šeima, teisme pamačiusi CCTV įrašą, kuriame „paskerdžiamas” jų 14 metų amžiaus sūnus, pabėgo iš teismo salės
© socialinių tinklų nuotrauka, facebook

Teismo žiniomis keturiolikos metų amžiaus berniukas buvo numuštas nuo mopedo Mercedes markės automobiliu važiavusios gaujos. Iš automobilio iššokusi gauja paauglį užmušė.

Jaden Moodie šeima teisme neatlaikė įtampos. Ir tai nėra nuostabu. Bylos nagrinėjimo metu buvo rodomas CCTV apsaugos kamerų užfiksuotas vaizdo įrašas, kuriame jų nepilnametis sūnus nužudomas devyniais peilio dūriais į nugarą.
Pamačius tokį reginį kiekvienas tėvas ar motina jį su savimi nešiotųsi visą likusį gyvenimą. Žiūrėdami įrašą posėdžio metu berniuko tėvai nevaliojo sulaikyti aimanų, bulojusių apie širdingą sielvarto jausmą, drąskiusį jų krūtines.
 
19 metų amžiaus Ayoub Majdouline ir bent du jo bendrai, iššokę iš vogto, juodo Mercedes B klasės automobilio, kuriuo tyčia partrenkė vaiką, negyvai šį užbadė peiliais.
 
Jaunuolių žiaurumas buvo toks nuožmus, kad po lemtingos sausio 8 dienos laikraščių spausdinti straipsniai berniuko nužudymą vadino „skerdimu”.

T
 
eigiama, kad Jaden Moodie gaujos Narius pažinojo - esą, platino jų parūpintus narkotikus, ir todėl gaujos kontroliuojamame Londono Wemblio rajone jautėsi saugus.
Ayoub Majdouline kaltę neigia, teismo procesas tęsiasi. 

  

Žymos: Nužudymas, Londono policija, gaujos, vaiko nužudymas, peilių epidemija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Prognozuojant orus, meteorologus iš sudėtingų situacijų gelbsti paprastas žodelis „vietomis“
*****