Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2017-10-04

Šeimos tragediją sukėlęs benamis iš kalėjimo neišeis

  
Šeimos tragediją sukėlęs benamis iš kalėjimo neišeis
© West Midlands police nuotr.
A. Barley.
Antro šanso gyvenime sulaukęs vyras netrukus įjunko į narkotikus, ėmė pyktis su juo pasirūpinusia šeima

Pagalbos iš gailestingos britų šeimos sulaukęs benamis neįvertino jų gerumo – jaunas vyras žiauriai nužudė moterį ir jos sūnų, o vyras tik per plauką liko gyvas.

Trečiadienį teismo sprendimą, įkalinantį jį iki gyvos galvos, išgirdo 24 metų Aaronas Barley. Skelbiant tai, kad jam likusį gyvenimą teks praleisti už grotų, jaunas vyras nerodė jokių emocijų ir reagavo ramiai.
Tokia bausmė britui skirta už šaltakraujišką nusikaltimą, įvykdytą šių metų kovo 30-osios paryčiais netoli Birminghamo esančiame Stourbridge’o mieste. A. Barley apie 6 val. ryte įsibrovė į namą ir nužudė 13-metį Pierce’ą Wilkinson’ą, jo motiną Tracey (50 m.) ir sunkiai sužalojo 47-erių tėvą Peter’į.
 
Nustatyta, kad paaugliui peiliu smogta 8, jo motinai – 17, o tėvui – 6 kartus. Po kraupaus nusikaltimo A. Barley iš įvykio vietos spruko šeimai priklausančiu automobiliu „Land Rover“, tačiau netrukus jo nesuvaldė, pateko į avariją ir buvo sulaikytas.
 
Tiriant nusikaltimą paaiškėjo, kad jaunuolis nužudė savo geradarius: šeima jį priglaudė po to, kai pastebėjo prie vieno prekybos centro. Benamis našlaitis A. Barley gavo iš šeimos pastogę, darbą, įvairių daiktų, buvo kviečiamas į šeimos šventes.
 
Antro šanso gyvenime sulaukęs vyras netrukus įjunko į narkotikus, ėmė pyktis su juo pasirūpinusia šeima. Likus savaitei iki nusikaltimo P. Wilkinson’as nutraukė mobiliojo ryšio tiekimo sutartį, pagal kurią A. Barley buvo suteiktas telefonas ir paslaugos paketas.
  

Žymos: Žmogžudystė, aaron barley

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.