Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-28

Šešiolikmetė britė teisiama už teroristinę veiklą

  
Šešiolikmetė britė teisiama už teroristinę veiklą Merginos mobiliajame telefone buvo rastos instrukcijos, kaip gaminti sprogmenis.

Manchesterio teisme teisiama 16-metė paauglė, kuri kaltinama įvykdžius du su teroru susijusius nusikaltimus. Paauglės telefone buvo rasta instrukcijų, kaip pasigaminti įvairius sprogmenis bei kita su teroristine veikla susijusi informacija - pranešė bbc.co.uk.

Paauglė, kurios vardas kol kas nėra oficialiai paviešintas, buvo suimta balandžio mėnesį po Šiaurės vakarų kovos su terorizmu padalinio atlikto tyrimo. Policijos duomenimis, prieš suėmimą mergina kasdien išsiųsdavo bent 2 tūkst. trumpųjų tekstinių pranešimų. Jos mobiliajame telefone buvo rasti nurodymai, kaip gaminti įvairiausius sprogmenis ir bombas, o nuotraukų galerijoje puikavosi ginklai, granatos ir pistoletai.
Ne gana to, šešiolikmetės telefone buvo atkurtos negyvo vaiko nuotraukos, kuriose įamžinta jo egzekucija. Teisme mergina pripažino turinti dokumentą, kuriame yra labai svarbi informacija žmogui, planuojančiam teroristinį išpuolį.
 
Nebuvo rasta jokių įrodymų, kad paauglė žinotų ar būtų susijusi su konkrečių teroristinių išpuolių planavimu Jungtinėje Karalystėje. Teisėjas merginą įspėjo, kad viena iš nepilnametės galimų bausmių yra įkalinimas. Galutinis teismo nuosprendis bus paskelbtas spalio 15 d. Iki tol paauglei uždrausta išvykti už Anglijos ir Velso ribų.
  

Žymos: Teismas, Terorizmas, Teroristinis išpuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****