Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-11-03

Širdies smūgio priežastimi tapo bulvė

  
Širdies smūgio priežastimi tapo bulvė
© google.com
Visų turinčių informacijos apie šį incidentą, prašome skambinti policijai trumpuoju numeriu 101.

Oxfordshiro grafystėje moterį ištiko širdies smūgis, kai į ją iš pravažiuojančio automobilio kažkas sviedė bulvę, pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Policija ir greitosios medicinos pagalbos gydytojai, gavę pranešimą apie sužalotą moterį, buvo iškviesti į Manorsfield Road gatvę Bicesteryje.
Įvykį matę liudininkai teigė, jog moteris jau ruošėsi eiti per pėsčiųjų perėją, kai netikėtai iš pravažiuojančio automobilio į ją kažkas metė bulvę ir moterį čia pat ištiko širdies smūgis.
 
Vienas įvykio liudininkų Julianas Kempas neslėpė pasibjaurėjimo tokiu elgesiu ir savo „Facebook“ paskyroje rašė: „Koks idiotas galėjo mesti bulvę į per kelią einančią moterį!!!! Iškart po šio incidento ji patyrė širdies smūgį!“
 
Temzės slėnio policija (angl. Thames Valley Police) tiria užpuolimą.
 
Policijos atstovas teigė: „Į įvykio vietą atvyko pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos gydytojai, moteris buvo nuvežta į Johno Radcliffe'o ligoninę. Policija šiuo metu tiria nusikaltimą. Visų, turinčių informacijos apie šį incidentą, prašome skambinti policijai trumpuoju numeriu 101.“
 
 
 
  

Žymos: Bulvė, Nelaimė Širdies smūgis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du alkani studentai sėdi kambaryje ir rūko. Vienas staiga klausia:
- Klausyk, nejauti? Kažkur šašlykais kvepia?!
- Kvaily, musę nuo cigaretės nusimk!